Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Obe Uzależnia?
set.h
post 30.09.2007 - 21:44
Post #1

instytutnoble.pl
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 783
Dołączył: 28.05.2007
Nr użytkownika: 1224




Czy OBE potrafi uzależnić. Ciekawe jakie są wasze odczucia. Nie wyszedłem już od dwóch tygodni i czuje się jak na jakimś głodzie hehe. Masakra.
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Ketrab
post 01.10.2007 - 08:00
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1023
Dołączył: 02.02.2007
Nr użytkownika: 496




Jestem Uzależniony

I się tego nie wstydze, takie uzależnienie pcha nas do przodu, powoduje skok Matry na taki poziom że przebija każdą kurtyne.Nie zdaża mi się nie nie wychodzić częsciej niż raz w tygodniu więc,ponieważ chcęć wyjścia jest tak mocna że zimny prysznic świadomości z "ziemi" obudził by nawet umarłego . Ale jest tak że bardzo chce wyjść 1 dzień 2,3,4,5 i wtedy każdy kto się koło mnie znajdzie, wie że Ketrab dawno nie wychodził :)nie ma zmiłuj mój zły humor udziela się nawet rodzinie a czasami i wam(: . Mogę otwarcie powiedzieć że jeżeli potraktujecie Obe zbyt powaznie doprowadzi was to do flustracji, wtedy trzeba się uspokoić siąść na uboczu i zadać sobie pytanie :
"Czy zrobiłem wszystko co w mojej mocy?
Czy kułem dziure dzisiejszej nocy? "


Hehe pozdro Darek !!! spotkałem cię dzisiaj w POZA ,dałeś mi cennę lekcje :)
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic