Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Czy Moderatorzy Posnęli?
plantator
post 03.10.2007 - 14:57
Post #1


Guests








Jak w temacie - czy ktoś tu jeszcze dba o to forum, czy zostało skazane na wieczne potępienie i będzie się staczać dalej??

Połowa wątków z głównego forum wrzeszczy w niebogłosy o przeniesienie do hydeparku, część to tematy powtórzone po stokroć, które już są, część powinna się znaleźć w dziale dla początkujących - temat o focus10 - o matko, no przecie każdy kto choćby tydzień ćwiczy osiągnął ten podstawowy stan transu!!! Co ten temat robi w głównym forum - od cholery tu bzdur się pałęta - a ten klan wampirów??

Porządki się szykują spore, bo inaczej to forum będzie traktowane z innymi badziewnymi ezotero-pierdołami!!
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
...
post 03.10.2007 - 22:07
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 289
Dołączył: 08.08.2007
Nr użytkownika: 1736




I co się wtedy dzieje? Mogę przetestować na sobie? Lubię nowe przyciski :) Pewnie go nie użyję, ale chciałabym zobaczyć jak działa. Ok, przetestowałam już wiem jak działa, dzięki :) jeszcze tylko TOP nie próbowałam. Ahaaa na top strony. Okay i nie ma tajemnic, dzięki.
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic