Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Czy Moderatorzy Posnęli?
plantator
post 03.10.2007 - 14:57
Post #1


Guests








Jak w temacie - czy ktoś tu jeszcze dba o to forum, czy zostało skazane na wieczne potępienie i będzie się staczać dalej??

Połowa wątków z głównego forum wrzeszczy w niebogłosy o przeniesienie do hydeparku, część to tematy powtórzone po stokroć, które już są, część powinna się znaleźć w dziale dla początkujących - temat o focus10 - o matko, no przecie każdy kto choćby tydzień ćwiczy osiągnął ten podstawowy stan transu!!! Co ten temat robi w głównym forum - od cholery tu bzdur się pałęta - a ten klan wampirów??

Porządki się szykują spore, bo inaczej to forum będzie traktowane z innymi badziewnymi ezotero-pierdołami!!
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
plantator
post 03.10.2007 - 22:42
Post #2


Guests








wiem, że łatwiej się mówi, niż robi - ale czyż nie fajniej jak od razu ktoś nowy wejdzie i na głównym forum zobaczy treściwe tematy dotyczące oobe, a nie wampirów, religii, pentagramów, duchów, piramid, końca świata, etc :D
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic