|
oobe.pl |
| Start | Porady
Roberta Monroe |
Porady
Brucea Moena |
Porady
Darka Sugiera |
|
Odpowiedzi
Posty w temacie
plantator Czy Moderatorzy Posnęli? 03.10.2007 - 14:57 PurpleCat Dzięki za konstruktywną krytykę.
Świetnie że... 03.10.2007 - 20:23 Slothia I co się wtedy dzieje? Mogę przetestować na sob... 03.10.2007 - 22:07 pieczywo Juz troche posprzatalem, fakt ostatnio nie mialem ... 04.10.2007 - 05:55![]() PurpleCat 100 x dzięki Plantator za chyba z 20 raporttów, ... 06.10.2007 - 09:06 plantator nie ma problemu - większość postów już poprze... 12.10.2007 - 17:35
| |||||||||||||||||||||||