Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Przychodzi Taki Czas...
Dusza
post 04.10.2007 - 18:06
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 229
Dołączył: 02.09.2007
Nr użytkownika: 1974




Kiedy sie nic nie chce,,, nie ma sie sily. Nie ma sie nawet checi na ld czy obe mimo , ze tam przewaznie dobry rzeczy sie przytrafiaja. Ma sie wrazenie swojej bezsilnosci na wszystko..... i co wtedy ;(
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
SORROW
post 04.10.2007 - 20:15
Post #2


Guests








CYTAT(Dusza @ 04.10.2007 - 19:06) *
Kiedy sie nic nie chce,,, nie ma sie sily. Nie ma sie nawet checi na ld czy obe mimo , ze tam przewaznie dobry rzeczy sie przytrafiaja. Ma sie wrazenie swojej bezsilnosci na wszystko..... i co wtedy ;(



Co dalej pytasz Przyjacielu ??? Posłuchaj rady soriego :
ZAKOCHAJ SIE !!!!
co prawda to nie wiosna , ale ... na romansik dobra każda pora , a i depresja sobie w ch*j pójdzie ...

Na przesyt (OBE -przesyt) także jest rada .Daj sobie spokój -totalny spokój na jakiś czas-tydzień ,lub dwa .Wtedy LD-ki same zaczną przychodzić .Podświadomość zacznie się wQrwiać .
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic