Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Przychodzi Taki Czas...
Dusza
post 04.10.2007 - 18:06
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 229
Dołączył: 02.09.2007
Nr użytkownika: 1974




Kiedy sie nic nie chce,,, nie ma sie sily. Nie ma sie nawet checi na ld czy obe mimo , ze tam przewaznie dobry rzeczy sie przytrafiaja. Ma sie wrazenie swojej bezsilnosci na wszystko..... i co wtedy ;(
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
VVi
post 04.10.2007 - 21:14
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 583
Dołączył: 11.08.2007
Skąd: Piechowice
Nr użytkownika: 1760




Nie chcę straszyć, ale jak ja sobie dałam spokój z LD i całą tą zabawą w Poza, bo mi się nie chciało tak jak Duszy, to ponad rok mnie trzymało, a teraz jak mi się zachciało, to mam problem, bo nie mogę uzyskać porządnej statystyki wyjść i się tylko wkurzam. Mała przerwa - owszem dobra, ale nie za długa.

To pewnie wszystko przez tą jesień - ona biedna zawsze jest winna;P
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic