CYTAT(Dusza @ 04.10.2007 - 18:06)

Kiedy sie nic nie chce,,, nie ma sie sily. Nie ma sie nawet checi na ld czy obe mimo , ze tam przewaznie dobry rzeczy sie przytrafiaja. Ma sie wrazenie swojej bezsilnosci na wszystko..... i co wtedy ;(
Hehe, zdrzemnij sie.. xD wtedy wyjdzie xD
Dusza.. nie łam się.. na to rada jest jedna.. amputować dusze xD
Heh, potrenuj inne metody.. któraś stanie sie o wiele bardziej użyteczna.. eksperymentuj.. bo bez nich taki stan utrzymywać się będzie długo.. obe jest jak roślinka.. trzeba dbać cały czas o jej funkcjonowanie....
Tak ja myśle xD
Bless!!