Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Przychodzi Taki Czas...
Dusza
post 04.10.2007 - 18:06
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 229
Dołączył: 02.09.2007
Nr użytkownika: 1974




Kiedy sie nic nie chce,,, nie ma sie sily. Nie ma sie nawet checi na ld czy obe mimo , ze tam przewaznie dobry rzeczy sie przytrafiaja. Ma sie wrazenie swojej bezsilnosci na wszystko..... i co wtedy ;(
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
bobek_balinek
post 04.10.2007 - 21:36
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 225
Dołączył: 30.04.2007
Skąd: Wielki Zawór Dolny
Nr użytkownika: 1039




CYTAT(Dusza @ 04.10.2007 - 18:06) *
Kiedy sie nic nie chce,,, nie ma sie sily. Nie ma sie nawet checi na ld czy obe mimo , ze tam przewaznie dobry rzeczy sie przytrafiaja. Ma sie wrazenie swojej bezsilnosci na wszystko..... i co wtedy ;(


Hehe, zdrzemnij sie.. xD wtedy wyjdzie xD
Dusza.. nie łam się.. na to rada jest jedna.. amputować dusze xD
Heh, potrenuj inne metody.. któraś stanie sie o wiele bardziej użyteczna.. eksperymentuj.. bo bez nich taki stan utrzymywać się będzie długo.. obe jest jak roślinka.. trzeba dbać cały czas o jej funkcjonowanie....
Tak ja myśle xD

Bless!!
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic