Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Forum Przymiera, propozycja nowego działu
Lukasz
post 04.10.2007 - 19:43
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Adept OOBE Kurs: 05-19.10.2006
*******
Postów: 335
Dołączył: 14.09.2006
Skąd: Piaseczno (Koło Waw.)
Nr użytkownika: 76




I trzeba coś z tym zrobić!

Proponuję dodać dział w którym można rozmawiać o ogólno pojętej ezoteryce, psychotronice czy jak kto to sobie nazywa, myślę że rozruszyło by to forum ale też rozwinęło. Myślę że nie ma się czego bać że temat oobe zniknie, bo jest to główne założenie forum.

Kto chętny to dopisywać się do prośby :)
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
daywalker
post 05.10.2007 - 13:45
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 661
Dołączył: 03.11.2006
Nr użytkownika: 214




Nie zgodzę się ze stwierdzeniem że forum przymiera, choć tematy już się powoli wyczerpują;) Pozatym to forum dotyczy jednego konkretnego zagadnienia OOBE,
dlatego jeżeli chcesz szukać rozrywki, informacji z innych dziedzin, wal na Hajd Park..
Podzielenie HP, było by dobrym pomysłem, przy okazji można by było zrobić porządek w tej części forum, a ciekawsze tematy podoklejać. Zresztą taki zabieg przydał by się też w innych działach, o zatrudnieniu moderatorów do czynnej służby już nie wspomnę;).
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic