Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Czy Moderatorzy Posnęli?
plantator
post 03.10.2007 - 14:57
Post #1


Guests








Jak w temacie - czy ktoś tu jeszcze dba o to forum, czy zostało skazane na wieczne potępienie i będzie się staczać dalej??

Połowa wątków z głównego forum wrzeszczy w niebogłosy o przeniesienie do hydeparku, część to tematy powtórzone po stokroć, które już są, część powinna się znaleźć w dziale dla początkujących - temat o focus10 - o matko, no przecie każdy kto choćby tydzień ćwiczy osiągnął ten podstawowy stan transu!!! Co ten temat robi w głównym forum - od cholery tu bzdur się pałęta - a ten klan wampirów??

Porządki się szykują spore, bo inaczej to forum będzie traktowane z innymi badziewnymi ezotero-pierdołami!!
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
pieczywo
post 04.10.2007 - 05:55
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 722
Dołączył: 16.08.2006
Skąd: Piotrków Tryb.
Nr użytkownika: 4




Juz troche posprzatalem, fakt ostatnio nie mialem zbyt wiele czasu nawet na zagladanie na forum.
Dzieki!
PS. Cat rozwaz moja propozycje nowego dzialu - Spotkania/Zloty
Profile CardPM
+Quote Post
PurpleCat
post 06.10.2007 - 09:06
Post #3

Administrator
Grupa: Root Admin
*******
Postów: 465
Dołączył: 28.07.2006
Nr użytkownika: 1




100 x dzięki Plantator za chyba z 20 raporttów, posty poprzenosiłem, świetna akcja z tym raportowaniem

Dział z wydarzeniami świetny pomysł, zaraz go stworze.
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic