|
OBEMANIACY DO BOJU! Wstanmy i sie wkurzmy! Dzis po prostu wyplywa ze mnie energia i nie wiem co z nia robic AAAAAAA !!!!!! :)))))) RAZEM PRZENIESIEMY GORY ! JEST NAS CORAZ WIECEJ ! Z DNIA NA DZIEN PRZYCHODZI WIECEJ NOWYCH , KTORZY CHCA ZAZNAC MILOSCI !!
DOSTANIECIE JA ! DOSTANIECIE MILOSC , WOLNOSC . NAWET TUTAJ W TYM ZIEMSKIM WCIELENIU MOZNA ZYC GODNIE W MILOSCI , MOZE JESZCZE NASZE DZIALANIA NIE SA TAK GLOSNE , ALE OD SLOW I MYSLI WSZYSTKO SIE ZACZYNA , CZAS NA DZIALANIE PRZYJDZIE W ODPOWIEDNIM MOMENCIE:))))
DO BOJUuuuuuuUUUUU POLSKAaaaaaaaaaaaaAA (To tak juz w zapasie na serbie 13 pazdziernika HEHEHEE)
DO BOJUUUUUUU MANIAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaCyyyyyyyy
|