Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Czas Sie Wkurzyc!
Dusza
post 06.10.2007 - 14:29
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 229
Dołączył: 02.09.2007
Nr użytkownika: 1974




OBEMANIACY DO BOJU! Wstanmy i sie wkurzmy! Dzis po prostu wyplywa ze mnie energia i nie wiem co z nia robic AAAAAAA !!!!!! :)))))) RAZEM PRZENIESIEMY GORY ! JEST NAS CORAZ WIECEJ ! Z DNIA NA DZIEN PRZYCHODZI WIECEJ NOWYCH , KTORZY CHCA ZAZNAC MILOSCI !!

DOSTANIECIE JA ! DOSTANIECIE MILOSC , WOLNOSC . NAWET TUTAJ W TYM ZIEMSKIM WCIELENIU MOZNA ZYC GODNIE W MILOSCI , MOZE JESZCZE NASZE DZIALANIA NIE SA TAK GLOSNE , ALE OD SLOW I MYSLI WSZYSTKO SIE ZACZYNA , CZAS NA DZIALANIE PRZYJDZIE W ODPOWIEDNIM MOMENCIE:))))





DO BOJUuuuuuuUUUUU POLSKAaaaaaaaaaaaaAA (To tak juz w zapasie na serbie 13 pazdziernika HEHEHEE)




DO BOJUUUUUUU MANIAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaCyyyyyyyy
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Dusza
post 06.10.2007 - 15:31
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 229
Dołączył: 02.09.2007
Nr użytkownika: 1974




hehehe :D
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic