Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Czas Sie Wkurzyc!
Dusza
post 06.10.2007 - 14:29
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 229
Dołączył: 02.09.2007
Nr użytkownika: 1974




OBEMANIACY DO BOJU! Wstanmy i sie wkurzmy! Dzis po prostu wyplywa ze mnie energia i nie wiem co z nia robic AAAAAAA !!!!!! :)))))) RAZEM PRZENIESIEMY GORY ! JEST NAS CORAZ WIECEJ ! Z DNIA NA DZIEN PRZYCHODZI WIECEJ NOWYCH , KTORZY CHCA ZAZNAC MILOSCI !!

DOSTANIECIE JA ! DOSTANIECIE MILOSC , WOLNOSC . NAWET TUTAJ W TYM ZIEMSKIM WCIELENIU MOZNA ZYC GODNIE W MILOSCI , MOZE JESZCZE NASZE DZIALANIA NIE SA TAK GLOSNE , ALE OD SLOW I MYSLI WSZYSTKO SIE ZACZYNA , CZAS NA DZIALANIE PRZYJDZIE W ODPOWIEDNIM MOMENCIE:))))





DO BOJUuuuuuuUUUUU POLSKAaaaaaaaaaaaaAA (To tak juz w zapasie na serbie 13 pazdziernika HEHEHEE)




DO BOJUUUUUUU MANIAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaCyyyyyyyy
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Ketrab
post 07.10.2007 - 09:32
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1023
Dołączył: 02.02.2007
Nr użytkownika: 496




Naprawde czytając ten temat miałem wielkiego banana na twarzy, od samego początku,od samego tytułu
CZas się wkurzyć ,hehe na co czekacje dalej, na czaty ,katolickie fora, rozpierdolcie system,hahahahaha
nie dam rady, muszę oschłonąć:)
Profile CardPM
+Quote Post
Zbyszek
post 07.10.2007 - 12:38
Post #3

cialka.net
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 2874
Dołączył: 22.09.2006
Skąd: cialka.net
Nr użytkownika: 99




Ah -wycofuje tekst.
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic