|
Nie mylisz się, tzn bynajmniej jest tak u mnie. Kiedyś zacząłem praktykować NEW i bardzo pozytywnie wplynęło to na stan paraliżu, ktory osiągałem dzieki metodzie 4+1. Słaby przepływ energii może także doprowadzić do tego że będziesz w transie, ale nie będziesz mógł wyjśc. Wtedy należy sobie darowac technike wibracyjną i wyjśc ciałem astralnym stopniowo podnosząc wszysktie konczyny. Następnie wstajesz i jestes poza. Radziłbym jednak zaczac pracować nad sobą, jezeli chodzi o emocje, blokady energetyczne. Zacznij moze od nowych dróg energii, też tak zaczynalem nastepnie opracowałem własne ćwiczenia. Pozdrawiam.
|