|
Moim sposobem na naenergetyzowanie, jest sposób Monroe`a którego uczy w Programie Otwierania Wrót (Gateway Experience) a który naprawdę działa. Leżąc zrelaksowany, wizualizuję sobie jaskrawy biały promień energii przechodzący przez głowę wzdłuż ciała i wychodzący ze stóp. Oddychając pobieram z tego promienia duże dawki czystej energii- wdycham przez głowę i "wydycham" zużytą energię przez stopy. Wyobrażam sobie jak ta energia przepływa przez całe moje ciało i "zahacza" wszystkie czakry. Polecam ten sposób, na mnie skutkuje :) Albo dobrym pomysłem jest też włączyć sobie falę GE na ładowanie: "Pokarm energetyczny" (“Energy food") Fala III #5, gdzie Monroe uczy metody, za pomocą której można otrzymywać bogatą energię dla CN i CF.
|