Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Propozycje Na Strone I Forum, Wszelkie uwagi i propozycje do wygladu, dzialania itp
Kratharin
post 03.09.2006 - 16:24
Post #1

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 6
Dołączył: 25.08.2006
Nr użytkownika: 36




Witam.
Nie podoba mi sie calkowicie uklad i szata graficzna strony. Jest ubogo i zlekka ciezko nawigowac.

Pomysl z notatkami podroznikow rewelacyjny.

Ogolnie warto podzielic strone na dzialy: Notatki, kurs, forum, teoria, pomoc, Spostrzezenia - w nim byly wszelkie spostrzezenia z podroz istotne dla teorii.

Menu po lewej :]
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Lukasz
post 17.09.2006 - 08:37
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Adept OOBE Kurs: 05-19.10.2006
*******
Postów: 335
Dołączył: 14.09.2006
Skąd: Piaseczno (Koło Waw.)
Nr użytkownika: 76




Ja proponuje takie zmiany:

1. Niech bedzie widoczna lista zalogowanych osob (by mozna bylo porozmawiac na pm)
2. proponuje 2 dzialy
- jeden o OOBE i LD (doswiadczenie itp.
- organizacja Typu informacje (np ten temat)
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- Kratharin   Propozycje Na Strone I Forum   03.09.2006 - 16:24
- - Noble   Jak dla mnie to wszystko by moglo byc... najwaznie...   03.09.2006 - 17:04
- - pieczywo   Jedno jest pewne: trzeba zrobic logo :)   03.09.2006 - 20:17
- - emjotes   jestem grafikiem i moge sie podiac tego zadania. ...   03.09.2006 - 20:30
|- - Noble   CYTAT(emjotes @ 03.09.2006 - 21:30) ...   03.09.2006 - 22:04
- - Songo   CYTAT(Kratharin @ 03.09.2006 - 17:24...   03.09.2006 - 20:50
- - tolcha   witam rowniez chcialbym sprobowac zaproponowac jak...   04.09.2006 - 07:36
- - Karakan   Jak dla mnie strona nie jest zła. Co do tego, że...   04.09.2006 - 09:49
- - Noble   Fajnie jesli bedzie z czego wybierac, moim zdaniem...   04.09.2006 - 10:37
- - Militar   wypas w koncu trafiłem na poważne forum o tematy...   17.09.2006 - 16:40
- - Noble   CYTAT(Militar @ 17.09.2006 - 17:40) ...   17.09.2006 - 16:50
- - Militar   a może by tak zrobić dział 'łańcuszek szc...   17.09.2006 - 17:04
- - Karakan   To z tą nauką raczej nie przejdzie. Jak już pis...   17.09.2006 - 18:19
- - effree   myśle ze propozycja Łukasza ta z tym zeby była ...   05.10.2006 - 22:43
- - silverek84   Również mi podoba się pomysł Łukasza z tym ab...   06.10.2006 - 10:56
- - Lukasz   Witam, Mam kolejna propozycje (mimo ze wczesniejs...   22.10.2006 - 13:02
- - ICE   co do dzialu informacyjnego to popieram jak najbar...   22.10.2006 - 14:20
- - Karakan   Ja także popieram stworzenie działu informacyjne...   22.10.2006 - 14:43
- - Lukasz   Zauważyłem że forum ostatnio "przymiera...   25.11.2006 - 22:50
4 Stron V   1 2 3 > » 


Go to the top of the page
Start new topic