|
oobe.pl |
| Start | Porady
Roberta Monroe |
Porady
Brucea Moena |
Porady
Darka Sugiera |
|
Odpowiedzi
Posty w temacie
Artur_flyer Miasto Czy Może WieŚ? 10.10.2007 - 20:58 ptasior Łahahaha Artur na razie 100% forumowiczów jest z... 10.10.2007 - 21:01 Kuba32 Wieś górą! tak trzymać! 10.10.2007 - 21:07 OBE Maniak Jestem z miasta, ale chcę jak najszybciej wypierd... 10.10.2007 - 21:10 Wujcio Sam 50/50 hehehe 10.10.2007 - 21:17 Noobek Zagłosowałem, i wyskoczyło dokładnie 50/50 :D
... 10.10.2007 - 21:36 dragon1 Ja jestem ze wsi. 11.10.2007 - 07:06 pieczywo Jo tysz :F 11.10.2007 - 11:59 kamil WCIĄGU 2 LAT WYPIERNICZAM NA WIEŚ , MAM NADZIEJE... 11.10.2007 - 14:46 silverek84 Ja również jestem z miasta ale podobnie jak Dare... 11.10.2007 - 17:09 Vitec Wrocek to chyba miasto, nie ? :) 11.10.2007 - 22:04 Wujcio Sam ja mam taki dylemat, mieszkam niby w mieście, tyl... 11.10.2007 - 22:23 Ketrab Trochę się pośmiałem czytając wasze odpowiedz... 12.10.2007 - 13:07![]() kamil CYTAT(Ketrab @ 12.10.2007 - 14:07) T... 12.10.2007 - 16:04 dragon1 Ketrab zalezy też jaka wieś i czy większośc ws... 12.10.2007 - 14:11 damiano Małe miasteczo ale blisko do lasu. Wczoraj wróci... 12.10.2007 - 14:58 .::Tomek::. O fuck więcej mieszczuchów mamy xD ja jestem ze ... 12.10.2007 - 15:20 Bomberman ja urodziłem się w mieście, mieszkałem 6 lat ,... 12.10.2007 - 15:59
| |||||||||||||||||||||||||||||||