Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Miasto Czy Może WieŚ?, No zobaczymy jaki jest rozkład
Miasto czy może WIEŚ?
Nie możesz zobaczyć wyniku ankiety zanim nie zagłosujesz. Zaloguj się i zagłosuj, aby zobaczyć wynik.
Suma głosów: 49
Goście nie mogą głosować 
Artur_flyer
post 10.10.2007 - 20:58
Post #1


Guests








Ale jestem ciekawy. Zobaczymy jaki jest rozkład. A co? Ostatnio na naszym forum zapanowała moda na ankiety. Wiemy już ile mamy lat, kto mieszka w jakim województwie.
A teraz sprawdzimy czy na forum jest więcej mieszczuchów czy wieśniaków hehe.

Ja mieszkam na wsi, mam las koło domu i dużo świeżego powietrza.

PS>
Wsi spokojna, wsi wesoła,
Który głos twej chwale zdoła?
Kto twe wczasy, kto pożytki
może wspomnieć za raz wszytki?

-- Jan Kochanowski
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
daywalker
post 10.10.2007 - 21:29
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 661
Dołączył: 03.11.2006
Nr użytkownika: 214




Na wichurze ponoć więcej kontaktów 1 stopnia z UFO. Choćby ze względu na ten fakt warto wybrać się kiedyś na łono natury. Temat spoko, może niektórzy wiochmeni są psychiczni, ale w większości to porządni obywatele IV Rzeszy RP.
Profile CardPM
+Quote Post
Noobek
post 10.10.2007 - 21:38
Post #3

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 465
Dołączył: 26.01.2007
Nr użytkownika: 454




CYTAT(daywalker @ 10.10.2007 - 22:29) *
może niektórzy wiochmeni są psychiczni, ale w większości to porządni obywatele IV Rzeszy RP.

Znam kilku "wiochmenów" i to naprawdę są porządni ludzie. A czy psychiczni? Kto dzisiaj nie jest psychiczny ;)

Ja tam z miasta jestem i też znam psychicznych ludzi z mojego miasta.
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- Artur_flyer   Miasto Czy Może WieŚ?   10.10.2007 - 20:58
- - ptasior   Łahahaha Artur na razie 100% forumowiczów jest z...   10.10.2007 - 21:01
- - Kuba32   Wieś górą! tak trzymać!   10.10.2007 - 21:07
- - OBE Maniak   Jestem z miasta, ale chcę jak najszybciej wypierd...   10.10.2007 - 21:10
- - Wujcio Sam   50/50 hehehe   10.10.2007 - 21:17
- - Noobek   Zagłosowałem, i wyskoczyło dokładnie 50/50 :D ...   10.10.2007 - 21:36
- - dragon1   Ja jestem ze wsi.   11.10.2007 - 07:06
- - pieczywo   Jo tysz :F   11.10.2007 - 11:59
- - kamil   WCIĄGU 2 LAT WYPIERNICZAM NA WIEŚ , MAM NADZIEJE...   11.10.2007 - 14:46
- - silverek84   Ja również jestem z miasta ale podobnie jak Dare...   11.10.2007 - 17:09
- - Vitec   Wrocek to chyba miasto, nie ? :)   11.10.2007 - 22:04
- - Wujcio Sam   ja mam taki dylemat, mieszkam niby w mieście, tyl...   11.10.2007 - 22:23
- - Ketrab   Trochę się pośmiałem czytając wasze odpowiedz...   12.10.2007 - 13:07
|- - kamil   CYTAT(Ketrab @ 12.10.2007 - 14:07) T...   12.10.2007 - 16:04
- - dragon1   Ketrab zalezy też jaka wieś i czy większośc ws...   12.10.2007 - 14:11
- - damiano   Małe miasteczo ale blisko do lasu. Wczoraj wróci...   12.10.2007 - 14:58
- - .::Tomek::.   O fuck więcej mieszczuchów mamy xD ja jestem ze ...   12.10.2007 - 15:20
- - Bomberman   ja urodziłem się w mieście, mieszkałem 6 lat ,...   12.10.2007 - 15:59
2 Stron V   1 2 >


Go to the top of the page
Start new topic