Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Propozycje Na Strone I Forum, Wszelkie uwagi i propozycje do wygladu, dzialania itp
Kratharin
post 03.09.2006 - 16:24
Post #1

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 6
Dołączył: 25.08.2006
Nr użytkownika: 36




Witam.
Nie podoba mi sie calkowicie uklad i szata graficzna strony. Jest ubogo i zlekka ciezko nawigowac.

Pomysl z notatkami podroznikow rewelacyjny.

Ogolnie warto podzielic strone na dzialy: Notatki, kurs, forum, teoria, pomoc, Spostrzezenia - w nim byly wszelkie spostrzezenia z podroz istotne dla teorii.

Menu po lewej :]
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Militar
post 17.09.2006 - 16:40
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 195
Dołączył: 17.09.2006
Nr użytkownika: 83




wypas w koncu trafiłem na poważne forum o tematyce snów świadomych. jesteście jedyni w swoim rodzaju to forum jest inne nie tylko merytorycznie ale również graficznie i to od razu rzuca się w oczy- tak trzymać . jako świerzy mam chyba najbardziej obiektywny pogląd na to miejsce nie zmieniajcie nic im więcej pierdółek tym gorzej. właśnie poprzez swój surowy wygląd forum działa jak magnes. jedyne co mi przeszkadza to zbyt mała czcionka. moje oczy zbliżają się niebezpiecznie blisko monitora kiedy tu zaglądam
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- Kratharin   Propozycje Na Strone I Forum   03.09.2006 - 16:24
- - Noble   Jak dla mnie to wszystko by moglo byc... najwaznie...   03.09.2006 - 17:04
- - pieczywo   Jedno jest pewne: trzeba zrobic logo :)   03.09.2006 - 20:17
- - emjotes   jestem grafikiem i moge sie podiac tego zadania. ...   03.09.2006 - 20:30
|- - Noble   CYTAT(emjotes @ 03.09.2006 - 21:30) ...   03.09.2006 - 22:04
- - Songo   CYTAT(Kratharin @ 03.09.2006 - 17:24...   03.09.2006 - 20:50
- - tolcha   witam rowniez chcialbym sprobowac zaproponowac jak...   04.09.2006 - 07:36
- - Karakan   Jak dla mnie strona nie jest zła. Co do tego, że...   04.09.2006 - 09:49
- - Noble   Fajnie jesli bedzie z czego wybierac, moim zdaniem...   04.09.2006 - 10:37
- - Lukasz   Ja proponuje takie zmiany: 1. Niech bedzie widocz...   17.09.2006 - 08:37
- - Noble   CYTAT(Militar @ 17.09.2006 - 17:40) ...   17.09.2006 - 16:50
- - Militar   a może by tak zrobić dział 'łańcuszek szc...   17.09.2006 - 17:04
- - Karakan   To z tą nauką raczej nie przejdzie. Jak już pis...   17.09.2006 - 18:19
- - effree   myśle ze propozycja Łukasza ta z tym zeby była ...   05.10.2006 - 22:43
- - silverek84   Również mi podoba się pomysł Łukasza z tym ab...   06.10.2006 - 10:56
- - Lukasz   Witam, Mam kolejna propozycje (mimo ze wczesniejs...   22.10.2006 - 13:02
- - ICE   co do dzialu informacyjnego to popieram jak najbar...   22.10.2006 - 14:20
- - Karakan   Ja także popieram stworzenie działu informacyjne...   22.10.2006 - 14:43
- - Lukasz   Zauważyłem że forum ostatnio "przymiera...   25.11.2006 - 22:50
4 Stron V   1 2 3 > » 


Go to the top of the page
Start new topic