|
oobe.pl |
| Start | Porady
Roberta Monroe |
Porady
Brucea Moena |
Porady
Darka Sugiera |
|
Odpowiedzi
Posty w temacie
Kratharin Propozycje Na Strone I Forum 03.09.2006 - 16:24 Noble Jak dla mnie to wszystko by moglo byc... najwaznie... 03.09.2006 - 17:04 pieczywo Jedno jest pewne:
trzeba zrobic logo :) 03.09.2006 - 20:17 emjotes jestem grafikiem i moge sie podiac tego zadania.
... 03.09.2006 - 20:30![]() Noble CYTAT(emjotes @ 03.09.2006 - 21:30) ... 03.09.2006 - 22:04 Songo CYTAT(Kratharin @ 03.09.2006 - 17:24... 03.09.2006 - 20:50 tolcha witam
rowniez chcialbym sprobowac zaproponowac jak... 04.09.2006 - 07:36 Karakan Jak dla mnie strona nie jest zła. Co do tego, że... 04.09.2006 - 09:49 Noble Fajnie jesli bedzie z czego wybierac, moim zdaniem... 04.09.2006 - 10:37 Lukasz Ja proponuje takie zmiany:
1. Niech bedzie widocz... 17.09.2006 - 08:37 Militar wypas w koncu trafiłem na poważne forum o tematy... 17.09.2006 - 16:40 Militar a może by tak zrobić dział 'łańcuszek szc... 17.09.2006 - 17:04 Karakan To z tą nauką raczej nie przejdzie. Jak już pis... 17.09.2006 - 18:19 effree myśle ze propozycja Łukasza ta z tym zeby była ... 05.10.2006 - 22:43 silverek84 Również mi podoba się pomysł Łukasza z tym ab... 06.10.2006 - 10:56 Lukasz Witam,
Mam kolejna propozycje (mimo ze wczesniejs... 22.10.2006 - 13:02 ICE co do dzialu informacyjnego to popieram jak najbar... 22.10.2006 - 14:20 Karakan Ja także popieram stworzenie działu informacyjne... 22.10.2006 - 14:43 Lukasz Zauważyłem że forum ostatnio "przymiera... 25.11.2006 - 22:50
| |||||||||||||||||||||||