CYTAT(AuroN @ 11.10.2007 - 07:53)

(...)a ja jej wpierałem że zmyśla ;/
I przez takich jak ty dzieci tracą te zdolności ;)
Moja siostrzenica właśnie bardzo często używa zwrotu: "kiedy byłam duża". I jak mi coś opowiada, to ciągle zadaje pytania: "nie pamiętasz?", "To było wczoraj!" (ona ma problemy ze zrozumieniem znaczeń niektórych słów, na przykład kiedy myśli o niedalekiej przeszłości - kilka dni wstecz - używa zwrotu "jutro", może "wczoraj" to dla niej poprzednie życie, a "jutro" to życie teraźniejsze?).
No i się dowiedziałem od niej, że płynęliśmy kiedyś statkiem, że spalił mi się dom...
CYTAT(Artur_flyer @ 10.10.2007 - 22:49)

Pewnie byłeś jej mężem w poprzednim wcieleniu, hehe.
Co ciekawe, z całego mojego rodzeństwa (nie licząc oczywiście jej matki) chyba najbardziej lubi przebywać ze mną. Siostrzenice mam dwie i zauważam, że sam myślę o tej jednej jak o "lepszej" od tej drugiej, jakoś mi bliższej...
Tyle pytań i brak jednoznacznej odpowiedzi.... będę musiał ją odpowiednio wychować, by za parę lat mogła mi to wszystko opowiedzieć jeszcze raz ;)