Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Dlaczego Dostałem Bana Na Chacie?
DEH.NEO
post 11.10.2007 - 22:16
Post #1

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*****
Postów: 54
Dołączył: 05.08.2007
Skąd: Kalisz
Nr użytkownika: 1707




j.w. absolutnie nic nie zrobiłem a gdy wchodzę to jest napisane, że zostałem zbanowany :/
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
xec
post 11.10.2007 - 22:33
Post #2

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 94
Dołączył: 12.09.2007
Skąd: JO92EV
Nr użytkownika: 2050




Bo "wchodziles" i "wychodziles" w jednym momencie i tak z kilkadziesiat razy w ciagu kilku minut ;) Wydaje mi sie ze za to ;) Ban po kilku h powinien chyba zniknac sam o ile sie nie myle ;)
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- DEHNEO   Dlaczego Dostałem Bana Na Chacie?   11.10.2007 - 22:16
- - xec   Bo "wchodziles" i "wychodziles...   11.10.2007 - 22:33
- - plantator   sorki DEHNEO, wiem, że to nie było specjalnie, a...   12.10.2007 - 00:11


Go to the top of the page
Start new topic