Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Dlaczego Dostałem Bana Na Chacie?
DEH.NEO
post 11.10.2007 - 22:16
Post #1

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*****
Postów: 54
Dołączył: 05.08.2007
Skąd: Kalisz
Nr użytkownika: 1707




j.w. absolutnie nic nie zrobiłem a gdy wchodzę to jest napisane, że zostałem zbanowany :/
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
plantator
post 12.10.2007 - 00:11
Post #2


Guests








sorki DEHNEO, wiem, że to nie było specjalnie, ale czat był przez twój błąd nie do użytku a chyba nie wyświetlało ci się co wszyscy pisali - czat był zawalony całkowicie słowami: wszedł/wyszedł.

Banik sądzę, że jest czasowy, a jak nie, to na bank, ktoś cię odbanuje - w każdym razie nie był złośliwy, tylko jedyne rozwiązanie na problem techniczny - inaczej nie dałoby się przeprowadzić rozmowy nawet najmniejszej...

Pozdrawiam.

P.S.
wyczyść cache/pamięć podręczną/cookies przeglądarki - to powinno pomóc.

--edit--
Problem rozwiązany:

błąd powodowany był przez operę + linux.
problemu nie ma, żadnych banów też - pozdro.
+Quote Post

Posty w temacie
- DEHNEO   Dlaczego Dostałem Bana Na Chacie?   11.10.2007 - 22:16
- - xec   Bo "wchodziles" i "wychodziles...   11.10.2007 - 22:33
- - plantator   sorki DEHNEO, wiem, że to nie było specjalnie, a...   12.10.2007 - 00:11


Go to the top of the page
Start new topic