Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> NauczyŁeŚ Sie Świadomie UmieraĆ . Czy Terraz Boisz Sie Śmierci ?
CZY BOISZ SIE ŚMIERCI ?
Nie możesz zobaczyć wyniku ankiety zanim nie zagłosujesz. Zaloguj się i zagłosuj, aby zobaczyć wynik.
Suma głosów: 33
Goście nie mogą głosować 
kamil
post 11.10.2007 - 14:58
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 257
Dołączył: 08.10.2006
Nr użytkownika: 144




NAUCZYLISMY SIĘ ŚWIADOMIE UMIERAĆ CZYLI MIEĆ OOBE ALE CZYTAJAC KOMENTARZE WIDZE ŻE JESCZE NIEKTORZY BOJA SIE TEGO OSTANIEGO PRZEJŚCIA. JAK JEST Z TOBĄ ?
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
krzysztof
post 12.10.2007 - 10:42
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Validating
*******
Postów: 132
Dołączył: 08.10.2006
Skąd: Skąd pochodzi dusza?
Nr użytkownika: 141




Pamietam, ze OBE wywolywalo we mnie rozne leki, przed smiercia chyba takze, choc do tej pory nie jestem pewien czego sie wtedy balem. Natomiast Tu i Teraz smierc ma dla mnie tylko takie znaczenie, ze nie moglbym dzialac na planie fizycznym (pomoc rodzinie, dzieciakom) tak, jak moge to robic teraz. Szczerze mowiac od malego bylem raczej malo szczesliwy z powodu moich narodzin an Ziemi. Pewnie ktos mnie wrobil :D
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic