Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Forum Przymiera, propozycja nowego działu
Lukasz
post 04.10.2007 - 19:43
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Adept OOBE Kurs: 05-19.10.2006
*******
Postów: 335
Dołączył: 14.09.2006
Skąd: Piaseczno (Koło Waw.)
Nr użytkownika: 76




I trzeba coś z tym zrobić!

Proponuję dodać dział w którym można rozmawiać o ogólno pojętej ezoteryce, psychotronice czy jak kto to sobie nazywa, myślę że rozruszyło by to forum ale też rozwinęło. Myślę że nie ma się czego bać że temat oobe zniknie, bo jest to główne założenie forum.

Kto chętny to dopisywać się do prośby :)
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
krzysztof
post 12.10.2007 - 12:02
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Validating
*******
Postów: 132
Dołączył: 08.10.2006
Skąd: Skąd pochodzi dusza?
Nr użytkownika: 141




CYTAT(Lukasz @ 04.10.2007 - 20:43) *
I trzeba coś z tym zrobić!

Proponuję dodać dział w którym można rozmawiać o ogólno pojętej ezoteryce, psychotronice czy jak kto to sobie nazywa, myślę że rozruszyło by to forum ale też rozwinęło. Myślę że nie ma się czego bać że temat oobe zniknie, bo jest to główne założenie forum.

Kto chętny to dopisywać się do prośby :)

a mnie zaczyna powoli denerwowac pojawianie sie postow i dzialow malo zwiazanych z tematyka serwisu, czyli OBE. Ustalcie raz na zawsze obszar, w ktorym sie poruszacie. W tym obszarze piszcie swoje relacje, swoje przemyslenia na ich temat. Dzialy typu Hyde Park sa moim zdaniem strata czasu i energii. Na takie tematy mozna pogadac wszedzie, np. na gg. Tutaj powinny byc dyskusje nt. OBE. Ale to tylko moje zdanie.
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic