CYTAT(Lukasz @ 04.10.2007 - 20:43)

I trzeba coś z tym zrobić!
Proponuję dodać dział w którym można rozmawiać o ogólno pojętej ezoteryce, psychotronice czy jak kto to sobie nazywa, myślę że rozruszyło by to forum ale też rozwinęło. Myślę że nie ma się czego bać że temat oobe zniknie, bo jest to główne założenie forum.
Kto chętny to dopisywać się do prośby :)
a mnie zaczyna powoli denerwowac pojawianie sie postow i dzialow malo zwiazanych z tematyka serwisu, czyli OBE. Ustalcie raz na zawsze obszar, w ktorym sie poruszacie. W tym obszarze piszcie swoje relacje, swoje przemyslenia na ich temat. Dzialy typu Hyde Park sa moim zdaniem strata czasu i energii. Na takie tematy mozna pogadac wszedzie, np. na gg. Tutaj powinny byc dyskusje nt. OBE. Ale to tylko moje zdanie.