Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Miasto Czy Może WieŚ?, No zobaczymy jaki jest rozkład
Miasto czy może WIEŚ?
Nie możesz zobaczyć wyniku ankiety zanim nie zagłosujesz. Zaloguj się i zagłosuj, aby zobaczyć wynik.
Suma głosów: 49
Goście nie mogą głosować 
Artur_flyer
post 10.10.2007 - 20:58
Post #1


Guests








Ale jestem ciekawy. Zobaczymy jaki jest rozkład. A co? Ostatnio na naszym forum zapanowała moda na ankiety. Wiemy już ile mamy lat, kto mieszka w jakim województwie.
A teraz sprawdzimy czy na forum jest więcej mieszczuchów czy wieśniaków hehe.

Ja mieszkam na wsi, mam las koło domu i dużo świeżego powietrza.

PS>
Wsi spokojna, wsi wesoła,
Który głos twej chwale zdoła?
Kto twe wczasy, kto pożytki
może wspomnieć za raz wszytki?

-- Jan Kochanowski
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
.::Tomek::.
post 12.10.2007 - 15:20
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 148
Dołączył: 19.05.2007
Skąd: zz.... kątowni :P
Nr użytkownika: 1169




O fuck więcej mieszczuchów mamy xD ja jestem ze wsi. Hm...znaczy mieszkałem w mieście 8 lat potem 8 lat na wsi teraz jakiś rok mieszkam na....wyspie HAHAHAHA.....która przypomina wieś, na całej wyspie jest chyba 40 mieszkańców xD do miasta mam 1 milę morską haha :)
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- Artur_flyer   Miasto Czy Może WieŚ?   10.10.2007 - 20:58
- - ptasior   Łahahaha Artur na razie 100% forumowiczów jest z...   10.10.2007 - 21:01
- - Kuba32   Wieś górą! tak trzymać!   10.10.2007 - 21:07
- - OBE Maniak   Jestem z miasta, ale chcę jak najszybciej wypierd...   10.10.2007 - 21:10
- - Wujcio Sam   50/50 hehehe   10.10.2007 - 21:17
- - daywalker   Na wichurze ponoć więcej kontaktów 1 stopnia z ...   10.10.2007 - 21:29
|- - Noobek   CYTAT(daywalker @ 10.10.2007 - 22:29...   10.10.2007 - 21:38
- - Noobek   Zagłosowałem, i wyskoczyło dokładnie 50/50 :D ...   10.10.2007 - 21:36
- - dragon1   Ja jestem ze wsi.   11.10.2007 - 07:06
- - pieczywo   Jo tysz :F   11.10.2007 - 11:59
- - kamil   WCIĄGU 2 LAT WYPIERNICZAM NA WIEŚ , MAM NADZIEJE...   11.10.2007 - 14:46
- - silverek84   Ja również jestem z miasta ale podobnie jak Dare...   11.10.2007 - 17:09
- - Vitec   Wrocek to chyba miasto, nie ? :)   11.10.2007 - 22:04
- - Wujcio Sam   ja mam taki dylemat, mieszkam niby w mieście, tyl...   11.10.2007 - 22:23
- - Ketrab   Trochę się pośmiałem czytając wasze odpowiedz...   12.10.2007 - 13:07
|- - kamil   CYTAT(Ketrab @ 12.10.2007 - 14:07) T...   12.10.2007 - 16:04
- - dragon1   Ketrab zalezy też jaka wieś i czy większośc ws...   12.10.2007 - 14:11
- - damiano   Małe miasteczo ale blisko do lasu. Wczoraj wróci...   12.10.2007 - 14:58
- - Bomberman   ja urodziłem się w mieście, mieszkałem 6 lat ,...   12.10.2007 - 15:59
2 Stron V   1 2 >


Go to the top of the page
Start new topic