Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Miasto Czy Może WieŚ?, No zobaczymy jaki jest rozkład
Miasto czy może WIEŚ?
Nie możesz zobaczyć wyniku ankiety zanim nie zagłosujesz. Zaloguj się i zagłosuj, aby zobaczyć wynik.
Suma głosów: 49
Goście nie mogą głosować 
Artur_flyer
post 10.10.2007 - 20:58
Post #1


Guests








Ale jestem ciekawy. Zobaczymy jaki jest rozkład. A co? Ostatnio na naszym forum zapanowała moda na ankiety. Wiemy już ile mamy lat, kto mieszka w jakim województwie.
A teraz sprawdzimy czy na forum jest więcej mieszczuchów czy wieśniaków hehe.

Ja mieszkam na wsi, mam las koło domu i dużo świeżego powietrza.

PS>
Wsi spokojna, wsi wesoła,
Który głos twej chwale zdoła?
Kto twe wczasy, kto pożytki
może wspomnieć za raz wszytki?

-- Jan Kochanowski
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Ketrab
post 12.10.2007 - 13:07
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1023
Dołączył: 02.02.2007
Nr użytkownika: 496




Trochę się pośmiałem czytając wasze odpowiedzi,głównie odp Miastowych, hahaha Czyste powietrze, Las,spokój tak ,tak prawie jak w bajce ,niestety rzeczywistość polska jest trochę inna niz te szablonowe przypuszczenia, jeżeli jesteś biznesmenem z Koreii to może ci się uda,Będziecie wracać do swych bloków na kolanach( :awe: ) chodzi mi o wieś do 200 mieszkańców i mniejsze.
Hasło dnia:
"Robota musi być"
Profile CardPM
+Quote Post
kamil
post 12.10.2007 - 16:04
Post #3

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 257
Dołączył: 08.10.2006
Nr użytkownika: 144




CYTAT(Ketrab @ 12.10.2007 - 14:07) *
Trochę się pośmiałem czytając wasze odpowiedzi,głównie odp Miastowych, hahaha Czyste powietrze, Las,spokój tak ,tak prawie jak w bajce ,niestety rzeczywistość polska jest trochę inna niz te szablonowe przypuszczenia, jeżeli jesteś biznesmenem z Koreii to może ci się uda,Będziecie wracać do swych bloków na kolanach( :awe: ) chodzi mi o wieś do 200 mieszkańców i mniejsze.
Hasło dnia:
"Robota musi być"




20 km od miasta lasy ,pola i moze z 10 domków wlasnie tam sie przeprowadzam i raczej niewróce do blokow na 100 % tym bardziej na kolanach a jak widac ostatnio ceny mieszkan sa wieksze niz postawienie domu
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- Artur_flyer   Miasto Czy Może WieŚ?   10.10.2007 - 20:58
- - ptasior   Łahahaha Artur na razie 100% forumowiczów jest z...   10.10.2007 - 21:01
- - Kuba32   Wieś górą! tak trzymać!   10.10.2007 - 21:07
- - OBE Maniak   Jestem z miasta, ale chcę jak najszybciej wypierd...   10.10.2007 - 21:10
- - Wujcio Sam   50/50 hehehe   10.10.2007 - 21:17
- - daywalker   Na wichurze ponoć więcej kontaktów 1 stopnia z ...   10.10.2007 - 21:29
|- - Noobek   CYTAT(daywalker @ 10.10.2007 - 22:29...   10.10.2007 - 21:38
- - Noobek   Zagłosowałem, i wyskoczyło dokładnie 50/50 :D ...   10.10.2007 - 21:36
- - dragon1   Ja jestem ze wsi.   11.10.2007 - 07:06
- - pieczywo   Jo tysz :F   11.10.2007 - 11:59
- - kamil   WCIĄGU 2 LAT WYPIERNICZAM NA WIEŚ , MAM NADZIEJE...   11.10.2007 - 14:46
- - silverek84   Ja również jestem z miasta ale podobnie jak Dare...   11.10.2007 - 17:09
- - Vitec   Wrocek to chyba miasto, nie ? :)   11.10.2007 - 22:04
- - Wujcio Sam   ja mam taki dylemat, mieszkam niby w mieście, tyl...   11.10.2007 - 22:23
- - dragon1   Ketrab zalezy też jaka wieś i czy większośc ws...   12.10.2007 - 14:11
- - damiano   Małe miasteczo ale blisko do lasu. Wczoraj wróci...   12.10.2007 - 14:58
- - .::Tomek::.   O fuck więcej mieszczuchów mamy xD ja jestem ze ...   12.10.2007 - 15:20
- - Bomberman   ja urodziłem się w mieście, mieszkałem 6 lat ,...   12.10.2007 - 15:59
2 Stron V   1 2 >


Go to the top of the page
Start new topic