Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Czy Moderatorzy Posnęli?
plantator
post 03.10.2007 - 14:57
Post #1


Guests








Jak w temacie - czy ktoś tu jeszcze dba o to forum, czy zostało skazane na wieczne potępienie i będzie się staczać dalej??

Połowa wątków z głównego forum wrzeszczy w niebogłosy o przeniesienie do hydeparku, część to tematy powtórzone po stokroć, które już są, część powinna się znaleźć w dziale dla początkujących - temat o focus10 - o matko, no przecie każdy kto choćby tydzień ćwiczy osiągnął ten podstawowy stan transu!!! Co ten temat robi w głównym forum - od cholery tu bzdur się pałęta - a ten klan wampirów??

Porządki się szykują spore, bo inaczej to forum będzie traktowane z innymi badziewnymi ezotero-pierdołami!!
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
plantator
post 12.10.2007 - 17:35
Post #2


Guests








nie ma problemu - większość postów już poprzenosiłem, teraz ewentualnie, mógłbym się zająć pozamykaniem wątków nieaktywnych, lub w zadadzie zakończonych...

mam tylko pytanko - czy łączenie wątków polega na tym, że np. jeśli jest 20 tematów o wibracjach i każdy taki sam, to można je wszystkie złączyć w jeden?

bo to też chyba by się przydało...
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic