Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> TELEDYSK - OBE
Discoverer
post 06.01.2007 - 23:36
Post #1

OBE Maniak 41
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 224
Dołączył: 01.09.2006
Nr użytkownika: 55




Pewnie nie wszyscy widzieli autor dosyć ciekawie obrazuje OBE w tym teledysku.
Proces dostrajania się, przedmioty zmieniające położenie,przewodnika... może sami zobaczcie i oceńcie.

KLIK TELEDYSK O OBE




Poniżej trochę teorii w wersji video anglojęzycznej

Out-of-Body Experience

Excerpt: Tricking Your Body To Fall Asleep To Have An OBE

Excerpt from "How To Do Wake Induced Lucid Dreams And OBEs"
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Raziel
post 08.01.2007 - 01:10
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Validating
*******
Postów: 163
Dołączył: 13.10.2006
Skąd: 50°06'59.0"N 18°59'09.9"E TYCHY
Nr użytkownika: 154




:-O superos teledysk, już ściągnąłem na HDD ;-) OBEjrzę sobie parę razy może to mi pomoże w jakiś sposób "wyjść" :-D .
BTW tam na YouTube jest troche tych flmików o LD i OOBE. Qrcze czego wcześniej na to nie wpadłem.
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- Discoverer   TELEDYSK - OBE   06.01.2007 - 23:36
- - firmasons   Teledysk bardzo fajny. Ale muzyka to juz z innej b...   06.01.2007 - 23:44
- - Militar   warte obejrzenia   07.01.2007 - 08:44
- - wert   az sie chce isc spac i wyjsc z ciala ;) militar-ja...   07.01.2007 - 11:27
- - nerhaa   Teledysk fajny, wizja fajna (choć nie optymistycz...   07.01.2007 - 11:47
- - Karakan   Link do tego teledysku był już kiedyś zamieszcz...   07.01.2007 - 18:42
- - SadaM   Też chciałbym tam szybko pobudzać czakry :)   07.01.2007 - 21:48
- - silverek84   Teledysk bardzo fajnie zrobiony. I ta Pani też ni...   07.01.2007 - 22:28
- - pieczywo   szkoda, ze po angielsku... chce sie komus zrobic ...   08.01.2007 - 11:21
- - Militar   how can a dead man call my name/ jak zmarły moze ...   08.01.2007 - 12:17
|- - Zbyszek   JAK OGLADAM TE FILMY TO AZ CIARKI MNIE PRZECHODZA....   08.01.2007 - 15:31
- - Lukasz   Nie wiem co ci poradzic, powiedz do soebie NIE...   08.01.2007 - 23:03
- - Discoverer   KLIK Wywiad - Brucea Moena - dla tych, którzy pr...   02.02.2007 - 02:12
- - zaku   Ja też dziwnie tej nocy miałem. Chciałem wypró...   02.02.2007 - 09:10
- - Discoverer   CYTAT(zaku @ 02.02.2007 - 10:10) Ja ...   02.02.2007 - 23:52
- - Kazarossi   Chciałbym to dostać w dobrej jakości ale nieste...   03.02.2007 - 23:09
|- - Raziel   CYTAT(Kazarossi @ 03.02.2007 - 23:09...   06.02.2007 - 00:24
- - ketrab   trochę poczytała i wyszła ,żeby to było takie...   05.02.2007 - 18:02
- - Kazarossi   Możliwe że podstawowy problem tkwi w tym że mys...   05.02.2007 - 23:18
2 Stron V   1 2 >


Go to the top of the page
Start new topic