CYTAT(plantator @ 13.10.2007 - 22:24)

Temat został usunięty przeze mnie w trosce o język i kierunek w jakim zmierzał. Z chęcią włączyłbym się do dyskusji ponownie, jednak tym razem ciut lżejszym językiem i faktycznie mówiąc na temat - 5 postów pod rząd o waleniu konia, to niezbyt związane z obe, natomiast problem wzwodu przed/w trakcie/po obe i rozładowanie emocji w sposób wiadomy to inna rzecz.
Problem MASTURBACJI (czyż to nie brzmi ładniej?) jest ważny, ale dajcie spokój, temat nawet na hydepark nie zasługiwał - a to, że gorsze rzeczy można na forum przeczytać, to inna rzecz - zamiana wulgaryzmu na przyjemny kolokwializm nie boli i warto czasem dla szacunku dla pracy Cata i innych modów trochę się wstrzymać, by forum przed innymi ludźmi prezentowało się w miarę - obe to rozwój duchowy - tak twierdzicie, więc motyw walenia konia, jest w tym momencie poboczny - oto moje uzasadnienie.
P.S.
To nie jest cenzura, tylko próba sprowadzenia forum na właściwy tor, bo ostatnimi czasy 90% postów to wątki dla hydeparku.
Dla mnie to jest śmieszne! Temat był elegancki... a jak sie nie podobał to trzeba było go ominąć! i nie czytać... a mnie sie wydaje że nie jesteś odpowiednią osobą do sprowadzenia forum na właściwy tor... bo forum jak dla mnie jest już na właściwym torze... i mimo że jestes moderatorem nie przeginaj z tym.. bardzo prosze..temat był oryginalny którego na forum jeszcze nie było...