Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Co Się Stało Z Tematem Usera "dusza"?, czyżby cenzura??
MetaPsyche
post 13.10.2007 - 20:46
Post #1

Niepoprawny racjonalista
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1042
Dołączył: 05.03.2007
Skąd: Kalisz
Nr użytkownika: 703




jak w temacie
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Artur_flyer
post 13.10.2007 - 22:22
Post #2


Guests








hahahahaha, nowy moderator hehehe i nowe porządki. Oj gorliwy ten nasz nowy moderator hehe.
Wcześniej na forum praktycznie nie było cenzury, każdy pisał co chciał.

No i pojawił się Texas Ranger Plantator hehehe i na forum zapanował porządek.

A tak na poważnie to Plantator ma rację, rozpowszechniamy wiedzę o oobe, na nasze forum wchodzi coraz więcej użytkowników. Są to różni ludzie i posty o waleniu konia hahahaha mogą ich trochę zrazić.
Nasze forum nie może zmienić się w jeden wielki burdel.

PLANTATOR pozdrawiam, robisz kawał dobrej roboty
+Quote Post
Marcin181
post 13.10.2007 - 22:33
Post #3

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 469
Dołączył: 16.05.2007
Skąd: //////
Nr użytkownika: 1152




CYTAT(Artur_flyer @ 13.10.2007 - 23:22) *
hahahahaha, nowy moderator hehehe i nowe porządki. Oj gorliwy ten nasz nowy moderator hehe.
Wcześniej na forum praktycznie nie było cenzury, każdy pisał co chciał.

No i pojawił się Texas Ranger Plantator hehehe i na forum zapanował porządek.

A tak na poważnie to Plantator ma rację, rozpowszechniamy wiedzę o oobe, na nasze forum wchodzi coraz więcej użytkowników. Są to różni ludzie i posty o waleniu konia hahahaha mogą ich trochę zrazić.
Nasze forum nie może zmienić się w jeden wielki burdel.


cenzury wogóle nie powinno być! to nie były posty o waleniu konia... tylko o kutasku który nie powinien stawać podczas OBE xD hehe... po za tym wątpie żeby to kogoś zraziło! ludzi przyciąga to forum dlatego że jest extra atmosfera! że każdy może sie zapytać na forum i dostanie odpowiedz... to prawda czasem już może wnerwiać pytanie co to są wibracje :) ale jak takie by było to upomnieć że taki temat już był skierować go do niego i wtedy temat można spokojnie usunąc... a usunięcie tego tematu przez texas ranger jest dla mnie nie zrozumiałe...
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- MetaVirus   Co Się Stało Z Tematem Usera "dusza"?   13.10.2007 - 20:46
- - ptasior   Ja nic nie wiem, ale to na pewno nie była cenzura...   13.10.2007 - 20:53
|- - Angello   CYTAT(ptasior @ 13.10.2007 - 21:53) ...   13.10.2007 - 21:03
- - MetaVirus   no właśnie że nie bardzo... temat był konkretn...   13.10.2007 - 21:01
- - plantator   Temat został usunięty przeze mnie w trosce o ję...   13.10.2007 - 21:24
|- - Marcin181   CYTAT(plantator @ 13.10.2007 - 22:24...   13.10.2007 - 22:20
- - MetaVirus   sory ale nie zgadzam się z tobą. Temat był zwi...   13.10.2007 - 21:33
- - Artur_flyer   hahahahaha, nowy moderator hehehe i nowe porządki...   13.10.2007 - 22:22
- - .::Tomek::.   zaczyna siem cenzura i zaczynają się wojny xD to...   13.10.2007 - 22:54
- - MetaVirus   cenzura jest konieczna jedynie w przypaku gdy wyst...   13.10.2007 - 22:57
- - Dusza   O , widze ze zainteresowanie bylo wieksze niz sie...   13.10.2007 - 22:58
- - Kuba32   Miałem nadzieję że to forum będzie bez cenzury...   14.10.2007 - 10:06
- - Lukasz   A moim zdaniem przynajmniej podstawy kultury by si...   14.10.2007 - 10:09
- - xec   Walenie konia to nie brak kultury tylko radzenie s...   14.10.2007 - 11:11
- - Ketrab   Sami Swoi i niech tak pozostanie a co do cenzury t...   14.10.2007 - 11:23
- - Dagon   Może skończmy ten temat, spróbuję, to wyjaśni...   14.10.2007 - 12:06
- - ptasior   Hmm... panowie, to jest dział "Techniczne...   14.10.2007 - 12:27
- - plantator   Napisałem w nowym wątku o "waleniu konia...   14.10.2007 - 13:21
- - PurpleCat   Dzięki wszystkim osobom które zwróciły uwage n...   14.10.2007 - 18:12
2 Stron V   1 2 >


Go to the top of the page
Start new topic