CYTAT(Artur_flyer @ 13.10.2007 - 23:22)

hahahahaha, nowy moderator hehehe i nowe porządki. Oj gorliwy ten nasz nowy moderator hehe.
Wcześniej na forum praktycznie nie było cenzury, każdy pisał co chciał.
No i pojawił się Texas Ranger Plantator hehehe i na forum zapanował porządek.
A tak na poważnie to Plantator ma rację, rozpowszechniamy wiedzę o oobe, na nasze forum wchodzi coraz więcej użytkowników. Są to różni ludzie i posty o waleniu konia hahahaha mogą ich trochę zrazić.
Nasze forum nie może zmienić się w jeden wielki burdel.
cenzury wogóle nie powinno być! to nie były posty o waleniu konia... tylko o kutasku który nie powinien stawać podczas OBE xD hehe... po za tym wątpie żeby to kogoś zraziło! ludzi przyciąga to forum dlatego że jest extra atmosfera! że każdy może sie zapytać na forum i dostanie odpowiedz... to prawda czasem już może wnerwiać pytanie co to są wibracje :) ale jak takie by było to upomnieć że taki temat już był skierować go do niego i wtedy temat można spokojnie usunąc... a usunięcie tego tematu przez texas ranger jest dla mnie nie zrozumiałe...