Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Co Się Stało Z Tematem Usera "dusza"?, czyżby cenzura??
MetaPsyche
post 13.10.2007 - 20:46
Post #1

Niepoprawny racjonalista
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1042
Dołączył: 05.03.2007
Skąd: Kalisz
Nr użytkownika: 703




jak w temacie
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
.::Tomek::.
post 13.10.2007 - 22:54
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 148
Dołączył: 19.05.2007
Skąd: zz.... kątowni :P
Nr użytkownika: 1169




zaczyna siem cenzura i zaczynają się wojny xD to nie reguła ale mam takie doświadczenie z jednego forum. Ni można było po prostu edytować posta użytkownika ze zwrotami które nie leżały w guście pana moderatora? No cóż co się stało to się nie odstanie więc po co drążyć temat? każdy trzy grosze wcisnął xP

Ps. zgadzam się, że cenzury nie powinno być, lepsza atmosfera, taka swojska hehe [do czasu kiedy zaczynają się chamskie, agresywne i wulgarne wypowiedzi, to jest wyjątek ale jak czasami ktoś "kurwę" wstawi w zdaniu czy coś to chyba nie koniec świata hm? xD].
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- MetaVirus   Co Się Stało Z Tematem Usera "dusza"?   13.10.2007 - 20:46
- - ptasior   Ja nic nie wiem, ale to na pewno nie była cenzura...   13.10.2007 - 20:53
|- - Angello   CYTAT(ptasior @ 13.10.2007 - 21:53) ...   13.10.2007 - 21:03
- - MetaVirus   no właśnie że nie bardzo... temat był konkretn...   13.10.2007 - 21:01
- - plantator   Temat został usunięty przeze mnie w trosce o ję...   13.10.2007 - 21:24
|- - Marcin181   CYTAT(plantator @ 13.10.2007 - 22:24...   13.10.2007 - 22:20
- - MetaVirus   sory ale nie zgadzam się z tobą. Temat był zwi...   13.10.2007 - 21:33
- - Artur_flyer   hahahahaha, nowy moderator hehehe i nowe porządki...   13.10.2007 - 22:22
|- - Marcin181   CYTAT(Artur_flyer @ 13.10.2007 - 23...   13.10.2007 - 22:33
- - MetaVirus   cenzura jest konieczna jedynie w przypaku gdy wyst...   13.10.2007 - 22:57
- - Dusza   O , widze ze zainteresowanie bylo wieksze niz sie...   13.10.2007 - 22:58
- - Kuba32   Miałem nadzieję że to forum będzie bez cenzury...   14.10.2007 - 10:06
- - Lukasz   A moim zdaniem przynajmniej podstawy kultury by si...   14.10.2007 - 10:09
- - xec   Walenie konia to nie brak kultury tylko radzenie s...   14.10.2007 - 11:11
- - Ketrab   Sami Swoi i niech tak pozostanie a co do cenzury t...   14.10.2007 - 11:23
- - Dagon   Może skończmy ten temat, spróbuję, to wyjaśni...   14.10.2007 - 12:06
- - ptasior   Hmm... panowie, to jest dział "Techniczne...   14.10.2007 - 12:27
- - plantator   Napisałem w nowym wątku o "waleniu konia...   14.10.2007 - 13:21
- - PurpleCat   Dzięki wszystkim osobom które zwróciły uwage n...   14.10.2007 - 18:12
2 Stron V   1 2 >


Go to the top of the page
Start new topic