Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Co Się Stało Z Tematem Usera "dusza"?, czyżby cenzura??
MetaPsyche
post 13.10.2007 - 20:46
Post #1

Niepoprawny racjonalista
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1042
Dołączył: 05.03.2007
Skąd: Kalisz
Nr użytkownika: 703




jak w temacie
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
MetaPsyche
post 13.10.2007 - 22:57
Post #2

Niepoprawny racjonalista
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1042
Dołączył: 05.03.2007
Skąd: Kalisz
Nr użytkownika: 703




cenzura jest konieczna jedynie w przypaku gdy występuje atak ze strony jednego usera na drugiego, lub zbyt często są nadużywane wulgarne słowa. A nawet wtedy nie należy usuwać całego tematu...
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- MetaVirus   Co Się Stało Z Tematem Usera "dusza"?   13.10.2007 - 20:46
- - ptasior   Ja nic nie wiem, ale to na pewno nie była cenzura...   13.10.2007 - 20:53
|- - Angello   CYTAT(ptasior @ 13.10.2007 - 21:53) ...   13.10.2007 - 21:03
- - MetaVirus   no właśnie że nie bardzo... temat był konkretn...   13.10.2007 - 21:01
- - plantator   Temat został usunięty przeze mnie w trosce o ję...   13.10.2007 - 21:24
|- - Marcin181   CYTAT(plantator @ 13.10.2007 - 22:24...   13.10.2007 - 22:20
- - MetaVirus   sory ale nie zgadzam się z tobą. Temat był zwi...   13.10.2007 - 21:33
- - Artur_flyer   hahahahaha, nowy moderator hehehe i nowe porządki...   13.10.2007 - 22:22
|- - Marcin181   CYTAT(Artur_flyer @ 13.10.2007 - 23...   13.10.2007 - 22:33
- - .::Tomek::.   zaczyna siem cenzura i zaczynają się wojny xD to...   13.10.2007 - 22:54
- - Dusza   O , widze ze zainteresowanie bylo wieksze niz sie...   13.10.2007 - 22:58
- - Kuba32   Miałem nadzieję że to forum będzie bez cenzury...   14.10.2007 - 10:06
- - Lukasz   A moim zdaniem przynajmniej podstawy kultury by si...   14.10.2007 - 10:09
- - xec   Walenie konia to nie brak kultury tylko radzenie s...   14.10.2007 - 11:11
- - Ketrab   Sami Swoi i niech tak pozostanie a co do cenzury t...   14.10.2007 - 11:23
- - Dagon   Może skończmy ten temat, spróbuję, to wyjaśni...   14.10.2007 - 12:06
- - ptasior   Hmm... panowie, to jest dział "Techniczne...   14.10.2007 - 12:27
- - plantator   Napisałem w nowym wątku o "waleniu konia...   14.10.2007 - 13:21
- - PurpleCat   Dzięki wszystkim osobom które zwróciły uwage n...   14.10.2007 - 18:12
2 Stron V   1 2 >


Go to the top of the page
Start new topic