Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Postów: 340
Dołączył: 08.08.2007
Nr użytkownika: 1735
Hmm... panowie, to jest dział "Techniczne", tu sie rozmawia o sprawach natury technicznej, a nie o waleniu, i czy to jest dobre, itd. taka dyskusja jest dobra do np. Hyde Parku. Pozdrawiam.