Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Galeria, Problem z Galerią
...
post 15.10.2007 - 19:00
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 289
Dołączył: 08.08.2007
Nr użytkownika: 1736




No więc ja teraz pytanie z innej beczki, dotyczącej galerii. Tak więc jest Galeria Podróżników w której ludzie mogą sobie wstawiać obrazki itd. - dostępna i widoczna jest tylko po wylogowaniu się z profilu - a przy zalogowaniu już jej nie widać. Dlaczego tak jest?

Druga rzecz to pewna prośba: Czy dałoby się założyć więcej działów dla galerii? Bo jest tylko jeden dla podróżników, a jeśli inne osoby chciałyby taką założyć? Niektórzy pewnie daliby zdjęcia, inni obrazki, swoje rysunki, jeszcze inni coś innego co ich interesuje, pasjonuje. Niestety nie wszyscy mają taką możliwość, bo jest tylko jeden dział i po uprzedniej dawnej sprzed paru tygodni chęci - przykładowo ja nie mogłam wtedy wstawić nic w galerię, bo nie było ku temu działu. Jeśli możnaby coś z tym zrobić to prosiłabym...jeśli nie, to trudno. Po prostu przybliżam ten problem, jaki nie tylko ja pewnie mam....

Pozdrawiam ciepło

Joasia
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Artur_flyer
post 15.10.2007 - 21:50
Post #2


Guests








i chyba nawet wiem o co (ale spryciarz ze mnie)
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic