Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Podziękowania :):):), Dla Dareczka, Boskiego, Cat'a i was wszystkich
silverek84
post 16.10.2007 - 16:14
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 241
Dołączył: 11.09.2006
Skąd: Zabrze
Nr użytkownika: 68




Hello :)

Wiem że dziękowaliśmy sobie już nie raz. To osobno Darkowi to Cat'owi. Tematy o podobnej tematyce były już zakładane. Ale chciałem założyć wspólny temat po to by każdy kto chce mógł wyrazić wdzięczność.

Więc tak:

Chciałem podziękować ci drogi Darku Sugierze za to że jesteś, za MIWPC. Za to że jest w tobie tyle dobra i ducha do walki z tym całym chorym systemem. Za to że otworzyłeś mi te cholerne oczy hehe. :)

Chciałem podziękować Boskiemu za to że pisze takie zajebiste posty i artykuły. Zgadzam się tobą człowieku w 100 % Twój wkład wnosi bardzo dużo na tym forum. Pisz jak najczęściej.

Purple Cat'owi za to że stworzyłeś te zajebiste forum dzięki któremu wiele osób może się wypowiedzieć a przede wszystkim łyknąć wiedzy jakiej nie jest w stanie im dać nikt inny.

Noble, Pieczywo, Zbyszek, Ketrab, Artut Flyer... i wy wszyscy których nie wymieniłem. Jesteście zajebiści. Dzięki wam te forum ma swój niepowtarzalny klimat. Nie spieprzmy tego.

Za to wam dziękuję. Nie miałem możliwości osobiście więc niech jest chociaż online. :)

PS Darku co będzie z dziennikiem na obemaniaku ? Pojawią się jakieś nowe teksty ??? Nie ukrywam że tęsknię za nimi.
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie


Go to the top of the page
Start new topic