Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> NauczyŁeŚ Sie Świadomie UmieraĆ . Czy Terraz Boisz Sie Śmierci ?
CZY BOISZ SIE ŚMIERCI ?
Nie możesz zobaczyć wyniku ankiety zanim nie zagłosujesz. Zaloguj się i zagłosuj, aby zobaczyć wynik.
Suma głosów: 33
Goście nie mogą głosować 
kamil
post 11.10.2007 - 14:58
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 257
Dołączył: 08.10.2006
Nr użytkownika: 144




NAUCZYLISMY SIĘ ŚWIADOMIE UMIERAĆ CZYLI MIEĆ OOBE ALE CZYTAJAC KOMENTARZE WIDZE ŻE JESCZE NIEKTORZY BOJA SIE TEGO OSTANIEGO PRZEJŚCIA. JAK JEST Z TOBĄ ?
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Artur_flyer
post 16.10.2007 - 21:50
Post #2


Guests








CYTAT
Szczerze mowiac od malego bylem raczej malo szczesliwy z powodu moich narodzin an Ziemi. Pewnie ktos mnie wrobil :D


Najśmieszniejsze w tym wszystkim Krzysztofie jest to , że sami się w to wrabiamy hehe.


PS> gdzie ten mój wór z cytatami. Oo! Mam odpowiedni hehehe (Artur ty diable idź już spać; dobra, dobra idę już)

Jak w naszym obecnym życiu miewamy tysiące snów, tak nasze obecne życie jest jedynie jednym z tysięcy takich istnień, do którego przychodzimy z innego, bardziej rzeczywistego życia... i następnie wracamy po śmierci. Nasze życie jest tylko jednym ze snów tego bardziej rzeczywistego życia i tak już jest nieskończenie, aż do ostatniego, najprawdziwszego życia – życia Boga.

- Lew Tołstoj
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic