|
No więc ja teraz pytanie z innej beczki, dotyczącej galerii. Tak więc jest Galeria Podróżników w której ludzie mogą sobie wstawiać obrazki itd. - dostępna i widoczna jest tylko po wylogowaniu się z profilu - a przy zalogowaniu już jej nie widać. Dlaczego tak jest?
Druga rzecz to pewna prośba: Czy dałoby się założyć więcej działów dla galerii? Bo jest tylko jeden dla podróżników, a jeśli inne osoby chciałyby taką założyć? Niektórzy pewnie daliby zdjęcia, inni obrazki, swoje rysunki, jeszcze inni coś innego co ich interesuje, pasjonuje. Niestety nie wszyscy mają taką możliwość, bo jest tylko jeden dział i po uprzedniej dawnej sprzed paru tygodni chęci - przykładowo ja nie mogłam wtedy wstawić nic w galerię, bo nie było ku temu działu. Jeśli możnaby coś z tym zrobić to prosiłabym...jeśli nie, to trudno. Po prostu przybliżam ten problem, jaki nie tylko ja pewnie mam....
Pozdrawiam ciepło
Joasia
|