Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> NauczyŁeŚ Sie Świadomie UmieraĆ . Czy Terraz Boisz Sie Śmierci ?
CZY BOISZ SIE ŚMIERCI ?
Nie możesz zobaczyć wyniku ankiety zanim nie zagłosujesz. Zaloguj się i zagłosuj, aby zobaczyć wynik.
Suma głosów: 33
Goście nie mogą głosować 
kamil
post 11.10.2007 - 14:58
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 257
Dołączył: 08.10.2006
Nr użytkownika: 144




NAUCZYLISMY SIĘ ŚWIADOMIE UMIERAĆ CZYLI MIEĆ OOBE ALE CZYTAJAC KOMENTARZE WIDZE ŻE JESCZE NIEKTORZY BOJA SIE TEGO OSTANIEGO PRZEJŚCIA. JAK JEST Z TOBĄ ?
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
plantator
post 16.10.2007 - 22:55
Post #2


Guests








CYTAT(Artur_flyer @ 11.10.2007 - 16:53) *
hehe, będę upierdliwy, temat już był, założył go Ketrab hehe http://oobe.pl/park/index.php?showtopic=76...t=0&start=0

Samej śmierci chyba nie, czuję, że będzie super, wystarczy nastawić się na miłość, światło i będzie dobrze.

No ale jak pewnie każdy troszkę boję się tego w jaki sposób odejdę, pewnie, że wolałbym umrzeć spokojnie, w swoim łóżku, no ale jak znam siebie to będzie jakieś hardcorowe odejście, hehe. Z pewnością rozszarpie mnie jakiś niewyżyty niedźwiedź (dzisiaj znowu mi się śnił, tym razem ganiał mnie po podwórku)

PS>
Chuck Norris umarł 10 lat temu. Problem w tym, że śmierć boi się po niego przyjść




PROSZĘ, zwłaszcza NOWYCH UŻYTKOWNIKÓW, o sprawdzanie wątków poprzez wyszukiwarkę forum, kilkadziesiąt tematów gnije w piwnicy na tyłach, bo 100 innych identycznych jest tworzonych...


A na temat wypowiedziałem się tutaj:
http://oobe.pl/park/index.php?showtopic=760&hl=%B6mierci

+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic