CYTAT(Artur_flyer @ 11.10.2007 - 16:53)

hehe, będę upierdliwy, temat już był, założył go Ketrab hehe
http://oobe.pl/park/index.php?showtopic=76...t=0&start=0Samej śmierci chyba nie, czuję, że będzie super, wystarczy nastawić się na miłość, światło i będzie dobrze.
No ale jak pewnie każdy troszkę boję się tego w jaki sposób odejdę, pewnie, że wolałbym umrzeć spokojnie, w swoim łóżku, no ale jak znam siebie to będzie jakieś hardcorowe odejście, hehe. Z pewnością rozszarpie mnie jakiś niewyżyty niedźwiedź (dzisiaj znowu mi się śnił, tym razem ganiał mnie po podwórku)
PS>
Chuck Norris umarł 10 lat temu. Problem w tym, że śmierć boi się po niego przyjść
PROSZĘ, zwłaszcza NOWYCH UŻYTKOWNIKÓW, o sprawdzanie wątków poprzez wyszukiwarkę forum, kilkadziesiąt tematów gnije w piwnicy na tyłach, bo 100 innych identycznych jest tworzonych...A na temat wypowiedziałem się tutaj:
http://oobe.pl/park/index.php?showtopic=760&hl=%B6mierci