Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Postów: 722
Dołączył: 16.08.2006
Skąd: Piotrków Tryb.
Nr użytkownika: 4
hehe... niebawem troche wiecej wideł na myspace. Wczoraj nagrywałem Kombajn Do Zbierania Kur Po Wioskach, trzeba tylko pociąć i wrzucić. Miłego ogladania :)