Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Obejście Bana Na Czata, Jak wejść na czta po zbanowaniu
MetaPsyche
post 19.10.2007 - 21:51
Post #1

Niepoprawny racjonalista
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1042
Dołączył: 05.03.2007
Skąd: Kalisz
Nr użytkownika: 703




Należy usunąć cookies i inne bzdety tego typu :>
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
.::Tomek::.
post 20.10.2007 - 22:30
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 148
Dołączył: 19.05.2007
Skąd: zz.... kątowni :P
Nr użytkownika: 1169




CYTAT(plantator @ 20.10.2007 - 16:59) *
eeee, po przemyśleniach dochodzę do wniosku, że pilnowanie porządku dobre jest dla policjantów, a tu ma być wolność przecie, wolność wypowiedzi, słowa, języka, wolność tematów, etc jakieś tam takie rzeczy chyba.

Opcję Raport, też bym skasował, bo to śmierdzi cenzurką - ot każdy se może raportować co chce, ja nie wiem tyle nas system ogranicza a tu jeszcze takie numery ;)

Sarkazmem mi tu zalatuje xD Nom a poza tym zgodzę się z tym co napisał Meta post wyżej xP
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic