Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Latający Holender?, niezły trick, czy co...
plantator
post 23.10.2007 - 18:19
Post #1


Guests








http://www.tvn24.pl/-1,1525801,wiadomosc.html
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
plantator
post 23.10.2007 - 18:57
Post #2


Guests








tvn24 tam chyba nie było, różne agencje prasowe, etc kupują filmy jeśli akurat tam nie mogą dotrzeć, chętnie też biorą filmy za friko, lub za grosze od amatorów, którzy się cieszą, że to ich film będzie w tv.

zresztą - fakt - szacuneczek za inwencję twórczą dla ziomka xD

- ehehehe, pierożek, instrukcje do tej lewitacji można znaleźć na google za friko lub na allegro za drobną opłatą :)
+Quote Post

Posty w temacie
- plantator   Latający Holender?   23.10.2007 - 18:19
- - MetaVirus   jeśli nie trick to respect for him   23.10.2007 - 18:23
- - kelme   niesamowicie to wyglada :) sam Copperfield by tak ...   23.10.2007 - 18:24
- - plantator   zastanawia mnie ten badyl, co go ciągle trzymać ...   23.10.2007 - 18:26
- - MetaVirus   no niby na niego przenosi cały ciężar ciała, j...   23.10.2007 - 18:34
- - ptasior   Gdyby on na prawdę potrafił lewitować, to nie b...   23.10.2007 - 18:35
- - alan11211   niewiem jesli same tvn 24 sie zjawilo to niemogl b...   23.10.2007 - 18:39
- - Wesoły Pierożek   http://pl.youtube.com/watch?v=MzxN-7okZWo hihi :P   23.10.2007 - 18:55
- - plantator   tvn24 tam chyba nie było, różne agencje prasowe...   23.10.2007 - 18:57
- - Wesoły Pierożek   Wszystko tak możemy sobie tłumaczyć ;)   23.10.2007 - 19:05
- - sadhu   Moim zdaniem koleś zadał sobie sporo trudu i si�...   23.10.2007 - 19:21
- - Artur_flyer   CYTATkonia z wozem temu kto zrobi to nawet z kijem...   23.10.2007 - 19:34
- - plantator   buahahaha, google prawdę ci powieXD To magik...   23.10.2007 - 23:18
- - Mishah   Myśle, że to ściema, bo tak, już sama lewitacj...   24.10.2007 - 11:27
- - pieczywo   Rzeczywiscie, ten kij jest podejrzany... zreszta m...   24.10.2007 - 12:39
- - plantator   ekhem - panowie - mój poprzedni post - to zawodow...   24.10.2007 - 14:50
- - Artur_flyer   Czytałem kiedyś o rozmowie z tybetańskim mniche...   24.10.2007 - 15:51
- - AuroN   Myśle że lewitacja jest możliwa, ale myśle tez...   24.10.2007 - 16:23
- - kater   lewitacja jest możliwa to oczywiścieale szczeże...   24.10.2007 - 16:45
- - Draq   CYTATszczeże jak bym sie tego nauczył to bym to ...   24.10.2007 - 16:49
3 Stron V   1 2 3 >


Go to the top of the page
Start new topic