Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Latający Holender?, niezły trick, czy co...
plantator
post 23.10.2007 - 18:19
Post #1


Guests








http://www.tvn24.pl/-1,1525801,wiadomosc.html
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Mishah
post 24.10.2007 - 11:27
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 289
Dołączył: 05.08.2007
Nr użytkownika: 1704




Myśle, że to ściema, bo tak, już sama lewitacja jest cholernie trudna, facet podnosi się wysiłkiem umysłu, tak? Ponoć było parę osób co lewitowały, ale mówiły, że zarzuciły to bo cholernie męczące (np. Ossowiecki, Helena Bławatska), tak? No, to czemu gość jest idealnie nieruchomo, a nie unosi się lekko w górę, lekko w dół? Nie takie ch#je jak on lewitowały i sprawiało im to kupę problemów, a facet nie dość że niby lewituje, to jeszcze tak cyrkluje swoją energię, że ani się nie unosi, ani nie opada, jest perfekt nieruchomo. Ja nawet nie umiałbym na jednaj nodze tak idealnie nieruchomo stanąć, nawet jakbym się kijkiem podparł jak ten tu. Dlatego myślę, że to ściema.
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- plantator   Latający Holender?   23.10.2007 - 18:19
- - MetaVirus   jeśli nie trick to respect for him   23.10.2007 - 18:23
- - kelme   niesamowicie to wyglada :) sam Copperfield by tak ...   23.10.2007 - 18:24
- - plantator   zastanawia mnie ten badyl, co go ciągle trzymać ...   23.10.2007 - 18:26
- - MetaVirus   no niby na niego przenosi cały ciężar ciała, j...   23.10.2007 - 18:34
- - ptasior   Gdyby on na prawdę potrafił lewitować, to nie b...   23.10.2007 - 18:35
- - alan11211   niewiem jesli same tvn 24 sie zjawilo to niemogl b...   23.10.2007 - 18:39
- - Wesoły Pierożek   http://pl.youtube.com/watch?v=MzxN-7okZWo hihi :P   23.10.2007 - 18:55
- - plantator   tvn24 tam chyba nie było, różne agencje prasowe...   23.10.2007 - 18:57
- - Wesoły Pierożek   Wszystko tak możemy sobie tłumaczyć ;)   23.10.2007 - 19:05
- - sadhu   Moim zdaniem koleś zadał sobie sporo trudu i si�...   23.10.2007 - 19:21
- - Artur_flyer   CYTATkonia z wozem temu kto zrobi to nawet z kijem...   23.10.2007 - 19:34
- - plantator   buahahaha, google prawdę ci powieXD To magik...   23.10.2007 - 23:18
- - pieczywo   Rzeczywiscie, ten kij jest podejrzany... zreszta m...   24.10.2007 - 12:39
- - plantator   ekhem - panowie - mój poprzedni post - to zawodow...   24.10.2007 - 14:50
- - Artur_flyer   Czytałem kiedyś o rozmowie z tybetańskim mniche...   24.10.2007 - 15:51
- - AuroN   Myśle że lewitacja jest możliwa, ale myśle tez...   24.10.2007 - 16:23
- - kater   lewitacja jest możliwa to oczywiścieale szczeże...   24.10.2007 - 16:45
- - Draq   CYTATszczeże jak bym sie tego nauczył to bym to ...   24.10.2007 - 16:49
3 Stron V   1 2 3 >


Go to the top of the page
Start new topic