|
Czytałem kiedyś o rozmowie z tybetańskim mnichem. Ktoś go spytał czy lewitacja jest możliwa? Mnich odpowiedział, że oczywiście. Więc ten ktoś zapytał czemu na co dzień nie widzimy lewitujących ludzi.
Mnich odpowiedział:
To oni nie chcą żebyście wy ich widzieli, zrozumcie ci ludzie są bardzo zaawansowani jeśli chodzi o rozwój duchowy. Nie potrzebują tego aby ktoś ich oglądał, podziwiał.
|