Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Latający Holender?, niezły trick, czy co...
plantator
post 23.10.2007 - 18:19
Post #1


Guests








http://www.tvn24.pl/-1,1525801,wiadomosc.html
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Artur_flyer
post 24.10.2007 - 15:51
Post #2


Guests








Czytałem kiedyś o rozmowie z tybetańskim mnichem. Ktoś go spytał czy lewitacja jest możliwa? Mnich odpowiedział, że oczywiście. Więc ten ktoś zapytał czemu na co dzień nie widzimy lewitujących ludzi.

Mnich odpowiedział:

To oni nie chcą żebyście wy ich widzieli, zrozumcie ci ludzie są bardzo zaawansowani jeśli chodzi o rozwój duchowy. Nie potrzebują tego aby ktoś ich oglądał, podziwiał.
+Quote Post

Posty w temacie
- plantator   Latający Holender?   23.10.2007 - 18:19
- - MetaVirus   jeśli nie trick to respect for him   23.10.2007 - 18:23
- - kelme   niesamowicie to wyglada :) sam Copperfield by tak ...   23.10.2007 - 18:24
- - plantator   zastanawia mnie ten badyl, co go ciągle trzymać ...   23.10.2007 - 18:26
- - MetaVirus   no niby na niego przenosi cały ciężar ciała, j...   23.10.2007 - 18:34
- - ptasior   Gdyby on na prawdę potrafił lewitować, to nie b...   23.10.2007 - 18:35
- - alan11211   niewiem jesli same tvn 24 sie zjawilo to niemogl b...   23.10.2007 - 18:39
- - Wesoły Pierożek   http://pl.youtube.com/watch?v=MzxN-7okZWo hihi :P   23.10.2007 - 18:55
- - plantator   tvn24 tam chyba nie było, różne agencje prasowe...   23.10.2007 - 18:57
- - Wesoły Pierożek   Wszystko tak możemy sobie tłumaczyć ;)   23.10.2007 - 19:05
- - sadhu   Moim zdaniem koleś zadał sobie sporo trudu i si�...   23.10.2007 - 19:21
- - Artur_flyer   CYTATkonia z wozem temu kto zrobi to nawet z kijem...   23.10.2007 - 19:34
- - plantator   buahahaha, google prawdę ci powieXD To magik...   23.10.2007 - 23:18
- - Mishah   Myśle, że to ściema, bo tak, już sama lewitacj...   24.10.2007 - 11:27
- - pieczywo   Rzeczywiscie, ten kij jest podejrzany... zreszta m...   24.10.2007 - 12:39
- - plantator   ekhem - panowie - mój poprzedni post - to zawodow...   24.10.2007 - 14:50
- - Artur_flyer   Czytałem kiedyś o rozmowie z tybetańskim mniche...   24.10.2007 - 15:51
- - AuroN   Myśle że lewitacja jest możliwa, ale myśle tez...   24.10.2007 - 16:23
- - kater   lewitacja jest możliwa to oczywiścieale szczeże...   24.10.2007 - 16:45
- - Draq   CYTATszczeże jak bym sie tego nauczył to bym to ...   24.10.2007 - 16:49
3 Stron V   1 2 3 >


Go to the top of the page
Start new topic