Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Postów: 226
Dołączył: 07.06.2007
Nr użytkownika: 1274
Myśle że lewitacja jest możliwa, ale myśle tez że może to być fake ;/ Nie możliwe że na samym kilku by się podniósł, ale nie zapominajmy że jest iluzjonistą i możliwe że potrafi wprowadzić ludzi w błąd...