Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Latający Holender?, niezły trick, czy co...
plantator
post 23.10.2007 - 18:19
Post #1


Guests








http://www.tvn24.pl/-1,1525801,wiadomosc.html
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Draq
post 24.10.2007 - 16:49
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 464
Dołączył: 09.11.2006
Nr użytkownika: 221




CYTAT
szczeże jak bym sie tego nauczył to bym to pokazywa
Właśnie... to jest zazwyczaj wynikiem chęci, pragnienie pokazania czegoś komuś. Rozwój duchowy, energii jest wyzbyciem sie tego uczucie, na dalszych etapach jest lewitacja. Kto nie umie lewitować, chciałby to pokazać innym, kto umie, nie czuje potrzeby pokazywania :).
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- plantator   Latający Holender?   23.10.2007 - 18:19
- - MetaVirus   jeśli nie trick to respect for him   23.10.2007 - 18:23
- - kelme   niesamowicie to wyglada :) sam Copperfield by tak ...   23.10.2007 - 18:24
- - plantator   zastanawia mnie ten badyl, co go ciągle trzymać ...   23.10.2007 - 18:26
- - MetaVirus   no niby na niego przenosi cały ciężar ciała, j...   23.10.2007 - 18:34
- - ptasior   Gdyby on na prawdę potrafił lewitować, to nie b...   23.10.2007 - 18:35
- - alan11211   niewiem jesli same tvn 24 sie zjawilo to niemogl b...   23.10.2007 - 18:39
- - Wesoły Pierożek   http://pl.youtube.com/watch?v=MzxN-7okZWo hihi :P   23.10.2007 - 18:55
- - plantator   tvn24 tam chyba nie było, różne agencje prasowe...   23.10.2007 - 18:57
- - Wesoły Pierożek   Wszystko tak możemy sobie tłumaczyć ;)   23.10.2007 - 19:05
- - sadhu   Moim zdaniem koleś zadał sobie sporo trudu i si�...   23.10.2007 - 19:21
- - Artur_flyer   CYTATkonia z wozem temu kto zrobi to nawet z kijem...   23.10.2007 - 19:34
- - plantator   buahahaha, google prawdę ci powieXD To magik...   23.10.2007 - 23:18
- - Mishah   Myśle, że to ściema, bo tak, już sama lewitacj...   24.10.2007 - 11:27
- - pieczywo   Rzeczywiscie, ten kij jest podejrzany... zreszta m...   24.10.2007 - 12:39
- - plantator   ekhem - panowie - mój poprzedni post - to zawodow...   24.10.2007 - 14:50
- - Artur_flyer   Czytałem kiedyś o rozmowie z tybetańskim mniche...   24.10.2007 - 15:51
- - AuroN   Myśle że lewitacja jest możliwa, ale myśle tez...   24.10.2007 - 16:23
- - kater   lewitacja jest możliwa to oczywiścieale szczeże...   24.10.2007 - 16:45
3 Stron V   1 2 3 >


Go to the top of the page
Start new topic