Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Podróż w czasie, Prawda czy fałsz ?
LightRevan
post 19.01.2007 - 12:27
Post #1

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 79
Dołączył: 15.11.2006
Skąd: Polska, Legionowo
Nr użytkownika: 227




Czy ktoś z was doświadczył podróży w czasie podczas OOBE ?
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
pieczywo
post 19.01.2007 - 22:07
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 722
Dołączył: 16.08.2006
Skąd: Piotrków Tryb.
Nr użytkownika: 4




ostatnio bardzo zainteresowałem sie podróżami w czasie... wiem, ze to mozliwe zarówno fizycznie jak i astralnie.
sam mialem kilka podrozy... czesciej w LD niz w OOBE. Ja tez kilka razy płakałem w takich LDkach, gromadzi sie tyle emocji zwiazanych z tamtymi czasami :)
Do rzeczy chciałbym przedstawic panstwu Hyper Dimensional Resonator (HDR)
Urządzenie to pozwala/pomaga podrozowac w czasie... ogolnie dopiero zaczynam zapoznawac sie z tym tematem i dowiedzialem sie, ze dziala troche na zasadzie hemi-sync tzn wywołuje odpowiednie fale w mozgu, a dokładnie cos pomiedzy alfa i theta... jednak to tylko mala czasta tego jak dziala.
Wyglada to tak:
http://hdrenterprises.com/images/hdr.jpg
wynalazca jest Steven L. Gibbs.
Tu troche o samym HDR:
http://www.hdrusers.com/
A Tu forum jednego z użytkownikow tego wpanialego wynalazku :P
http://hdrkid.com/

naprawde ciekawe np. nastepnym prezydentem USA bedzie Hillary Clinton :O
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- LightRevan   Podróż w czasie   19.01.2007 - 12:27
- - SadaM   Ja doświadczyłem, jednak nie w oobe tylko w ld. ...   19.01.2007 - 15:03
- - Noble   zupelnie jak w efekcie motyla :)   19.01.2007 - 17:03
- - SadaM   No też właśnie myślę, że to właśnie przez ...   19.01.2007 - 21:37
|- - SORROW   CYTAT(SadaM @ 19.01.2007 - 21:37) No...   20.01.2007 - 23:34
|- - Militar   a jesli następnym prezydentem USA nie bedzie Hill...   19.01.2007 - 22:15
- - Kazarossi   może coś więcej dowiedzmy sie o częstotliwośc...   20.01.2007 - 00:04
- - Discoverer   To ciekawe przecież będąc tam przez trzy lata p...   21.01.2007 - 14:18
- - SORROW   Czy to może być aż tak skomplikowane ...? Czło...   21.01.2007 - 21:15
- - Lukasz   Powiem tak: Kiedys palili na stosie osoby ktorzy p...   22.01.2007 - 01:47
- - Discoverer   CYTAT(SadaM @ 19.01.2007 - 16:03) Ja...   23.01.2007 - 14:25
- - pieczywo   właśnie mi się to nasunelo na mysl tuz zanim pr...   23.01.2007 - 19:40
- - Noble   Discoverer skad wynalazles ten artykuł OOBE ...   23.01.2007 - 21:11
- - paciorek   Sadam kojarzę ten przypadek, opowiadałeś mi o n...   23.01.2007 - 22:23
- - Discoverer   Artykuł pochodzi z portalu PEA przygotowany zosta...   24.01.2007 - 14:12
- - OOOOOOO   CYTAT(LightRevan @ 19.01.2007 - 12:2...   30.12.2007 - 19:52
- - LightRevan   CYTAT(OOOOOOO @ 30.12.2007 - 19:52) ...   26.01.2008 - 12:14
- - luchessi   Słyszałem tylko o kilku ludziach którzy umieli ...   26.01.2008 - 19:09
- - LightRevan   CYTAT(luchessi @ 26.01.2008 - 19:09)...   26.01.2008 - 20:33
2 Stron V   1 2 >


Go to the top of the page
Start new topic