ostatnio bardzo zainteresowałem sie podróżami w czasie... wiem, ze to mozliwe zarówno fizycznie jak i astralnie.
sam mialem kilka podrozy... czesciej w LD niz w OOBE. Ja tez kilka razy płakałem w takich LDkach, gromadzi sie tyle emocji zwiazanych z tamtymi czasami :)
Do rzeczy chciałbym przedstawic panstwu Hyper Dimensional Resonator (HDR)
Urządzenie to pozwala/pomaga podrozowac w czasie... ogolnie dopiero zaczynam zapoznawac sie z tym tematem i dowiedzialem sie, ze dziala troche na zasadzie hemi-sync tzn wywołuje odpowiednie fale w mozgu, a dokładnie cos pomiedzy alfa i theta... jednak to tylko mala czasta tego jak dziala.
Wyglada to tak:
http://hdrenterprises.com/images/hdr.jpgwynalazca jest Steven L. Gibbs.
Tu troche o samym HDR:
http://www.hdrusers.com/A Tu forum jednego z użytkownikow tego wpanialego wynalazku :P
http://hdrkid.com/naprawde ciekawe np. nastepnym prezydentem USA bedzie Hillary Clinton :O