|
oobe.pl |
| Start | Porady
Roberta Monroe |
Porady
Brucea Moena |
Porady
Darka Sugiera |
|
Odpowiedzi
Posty w temacie
plantator Notatniki 27.10.2007 - 21:54 Slothia Kara musi być! ;) Możecie do max 300 słów ... 28.10.2007 - 00:03 e_pomarancza sprawdziłam też nie wchodzi ;)))))))) ;( 28.10.2007 - 00:13 plantator To ja dodam, że w notatce, wyjątkowo jeden akapi... 28.10.2007 - 01:17 Conchita ja też nic nie mogę dodać - chyba się popsuł ... 28.10.2007 - 10:36 Angello Jak na ironie ja mogę robić wpisy, a nie jest mi... 28.10.2007 - 11:03 MetaVirus Cat zrób coś z tym bo to mi rozwój blokuje ;) 28.10.2007 - 14:59![]() PurpleCat Zajme się tym zaraz. 28.10.2007 - 17:38![]() PurpleCat Powinno być lepiej. Dajcie znać czy działa tera... 28.10.2007 - 20:22 MetaVirus gorzej :>
jak klikam na nazwe mojego notatnika ... 28.10.2007 - 20:32![]() Artur_flyer CYTAT(MetaVirus @ 28.10.2007 - 20:32... 28.10.2007 - 22:22 Conchita jak wyżej - nie da się wejść na własny... 28.10.2007 - 21:07 Angello U mnie dalej wszystko w porządku. :P
ps. używam ... 28.10.2007 - 21:25 MetaVirus Angello ściągnąłem Opera - nadal to samo ;) 28.10.2007 - 22:24 Kuba32 Dziwne, u mnie wszystko gra i buczy, a też mi nie... 28.10.2007 - 22:33 e_pomarancza Pzry próbie otwarcia bloga wywala do str główne... 28.10.2007 - 23:26![]() PurpleCat Czy korzystacie z linka na górze "Mój blog... 29.10.2007 - 13:13![]() SORROW CYTAT(PurpleCat @ 29.10.2007 - 13:13... 29.10.2007 - 13:27 Conchita Dokładnie Purple Cat - zresztą nie chciałoby mi... 29.10.2007 - 14:26
| |||||||||||||||||||||||