|
Wiesz Zbyszku jak cię czytam,momentami sprawiasz wrażenie że już wszystko wiesz ,ale innym razem zachowujesz się jak ślepe dziecko we mgle,i to drugie moje odczucie jest wg mnie prawdziwe.Twoje określenia ciałek mniej więcej pasują do mojej teorii pasożytów astralnych/J.Niegowski nazywa to larwami astralnymi/.Wiem że przed toba jeszcze bardzo dluga droga zanim dotrzeż do prawdy.
|