Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Oobe A Ld, tutaj się kłócimy.
MetaPsyche
post 28.10.2007 - 02:18
Post #1

Niepoprawny racjonalista
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1042
Dołączył: 05.03.2007
Skąd: Kalisz
Nr użytkownika: 703




Zainspirował mnie plantator swoją wypowiedzią - tylko żeby nie było znowu na jego temat - dajcie chłopakowi spokuj :>

OBE to LD - na forum często trwa dyskusja na ten temat w innych tematach.
Proszę o podanie argumentów lub kontrargumentów i jak ogólnie to widzicie.

PS.
Jak ktoś i ten temat przeniesie do Hyde Parku bo niby ma on niewiele wspólnego z OOBE to zapierdole :>

PS 2.
Jeśli taki temat był to sory i prosze o zamknięcie - ja nie znalazłem.
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
MetaPsyche
post 28.10.2007 - 15:03
Post #2

Niepoprawny racjonalista
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1042
Dołączył: 05.03.2007
Skąd: Kalisz
Nr użytkownika: 703




xec - pomysł genialny, ale wątpię żeby ktoś kto jest niewidomy interesował się (praktykował) OOBE. Jest to nadal mało rozpowszechniony temat, więc wątpie żeby były wystarczające wersje przekazu informacji na ten temat w formie dla nie widomych
Profile CardPM
+Quote Post
suwak
post 28.10.2007 - 20:35
Post #3

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 360
Dołączył: 28.07.2007
Skąd: Pruszków
Nr użytkownika: 1634




CYTAT(MetaVirus @ 28.10.2007 - 15:03) *
xec - pomysł genialny, ale wątpię żeby ktoś kto jest niewidomy interesował się (praktykował) OOBE. (...)
Robert Bruce w "Traktacie o projekcji astralnej" pisze o niewidomych... Zobaczcie sami:

"(...) Uwaga: Nie musisz wizualizować sobie RĄK, tzn. widzieć lub wyobrażać sobie, że je widzisz. To jest CAŁKOWICIE dotykowe, NIE wizualne. Musisz po prostu być w stanie udawać, że CZUJESZ, jak one coś robią, tak jakbyś odgrywał jakiś prosty ruch w swoim umyśle.

Odkryłem tę technikę dla niewidomych ludzi. Niewidomi WCALE nie potrafią wizualizować, jeśli byli niewidomi od urodzenia, ale mają bardzo rozbudowane poczucie świadomości ciała. Większość widzących ludzi także ma duże problemy z wizualizacją wszelkiego rodzaju, a wszystkie techniki projekcji zależą w dużej mierze od wizualizacji. Skoro tak jest, to odkryłem technikę projekcji, w której wizualizacja NIE jest potrzebna, aby wywrzeć nacisk na ciele astralnym, by się oddzieliło. Okazało się, że jest dużo łatwiejsza i bardziej skuteczna niż inne metody oparte na wizualizacji, więc odrzuciłem je ze względu na tą prostą metodę dotyku.

Uwaga: Niewidomi nie są niewidomi w postaci astralnej. Ciało astralne nie posiada żadnych organów, jest tylko punktem świadomości. Ciało astralne, którego jesteś świadom podczas projekcji, to tylko wytwór możliwości twórczych twojego podświadomego umysłu.
"
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- MetaVirus   Oobe A Ld   28.10.2007 - 02:18
- - Marcin181   OSPUO a LD to to samo... a jak wiadomo mało komu ...   28.10.2007 - 14:28
|- - VVi   CYTAT(Marcin181 @ 28.10.2007 - 14:28...   28.10.2007 - 19:17
- - xec   Tak sobie pomyslalem ze... Jedynym narzadem wzroku...   28.10.2007 - 14:52
- - Dusza   Xec pewnie widza tak samo jak my. "widziec...   28.10.2007 - 17:35
- - Dusza   Pozatym cos mi sie przypomnialo teraz Monroe p...   28.10.2007 - 17:37
- - dragon1   No ja myśle ze po wyjsciu z ciała widzimy 3 okie...   28.10.2007 - 18:16
- - MetaVirus   jest zjawiskiem, podczas którego poruszamy się p...   28.10.2007 - 19:28
|- - VVi   CYTAT(MetaVirus @ 28.10.2007 - 19:28...   28.10.2007 - 19:56
- - damiano   Ja mam tak : Po położeniu momentalnie przechodz�...   28.10.2007 - 19:52
- - Artur_flyer   Ejo diabełki, nie znudziły się już wam te dywa...   28.10.2007 - 20:07
- - xec   CYTATXec pewnie widza tak samo jak my. "widzi...   28.10.2007 - 22:08
- - Dusza   I w tym jest problem xec:)   28.10.2007 - 23:04
- - MUKA   A ktoś z was wyszedł poza OSPUO i czy ktoś z w...   28.10.2007 - 23:34
- - MetaVirus   MUKA pisałem powyżej pare postów że doświadcz...   28.10.2007 - 23:35
- - plantator   O na wersję, że ld = oobe w ospuo, to się zgodz...   28.10.2007 - 23:53
- - xec   Panie plantator, wszystko co udowodnione zostalo k...   29.10.2007 - 00:06
- - plantator   Tak, owszem - z samolotu się śmiano, blablabla ...   29.10.2007 - 00:35
5 Stron V   1 2 3 > » 


Go to the top of the page
Start new topic