|
W związku z nowymi propozycjami które pojawiły sie na moim poprzednim temacie "co wam sie podoba, a co nie" zakładam temat. Dawajcie propozycje na to co dodalibyście, jakie działy lub tez co zmienilibyście na forum. Niech najmocniejsze i najlepsze propozycje zostaną ( wybierzemy je wspólnie) i przedstawimy je moderatowi aby je dodał.
Ja podtrzymuje propozycje STARRA : "Fajnie by bylo gdyby powstal tez dzial o filozofii, swiatopogladzie itp chcialbym poznac wasze poglady na niektore sprawy a takie tematy szybko giną wsrod innych(jest pare takich na hyde) i beda ginely posrod innych. Co wy na to? Taki maly dzial, odskocznia na powazniejsze, trudniejsze tematy"-Starr
Czekam na Wasze propozycje
|