Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Podróż w czasie, Prawda czy fałsz ?
LightRevan
post 19.01.2007 - 12:27
Post #1

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 79
Dołączył: 15.11.2006
Skąd: Polska, Legionowo
Nr użytkownika: 227




Czy ktoś z was doświadczył podróży w czasie podczas OOBE ?
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
SadaM
post 19.01.2007 - 21:37
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 190
Dołączył: 04.10.2006
Nr użytkownika: 127




No też właśnie myślę, że to właśnie przez ten film mam takie ld :D
Profile CardPM
+Quote Post
SORROW
post 20.01.2007 - 23:34
Post #3


Guests








CYTAT(SadaM @ 19.01.2007 - 21:37) *
No też właśnie myślę, że to właśnie przez ten film mam takie ld :D

Qrde - lekki offtop- widzieliście drugą część ? Też nieźle " robi " ,ale do jedynki się nie umywa .
Ja mam taki motyw ,że potrafię dokładnie opisać dom ,tzn jakieś 50-60 % wyglądu wnętrza domu w którym mieszkałem wraz z rodzicami , wujostwem ,kuzynostwem w wieku od 0 do 3 lat . Później się stamtąd wyprowadziliśmy-dom był do rozbiórki ,ale rozmawiając z moją kuzynką Starszą ode mnie o sześć lat,która pamięta tamten dom w miarę dobrze ,to ją zadziwiłem. Powiedziałem o rzeczach ,które dziecko w wieku 3 lat nie zakoduje .Układ mebli ...wygląd i sam fakt istnienie zegara -szafy , sposobu zamykania drzwi wejściowych .Nawet zabaw w jakie się wtedy bawiliśmy (imion jej rówieśników z którymi miałem styczność kilka razy -Boże to było 30 lat temu !) Później co było w moim życiu -tego nie pamietam. Mam lukę w pamięci do powiedzmy 12-13 roku życia .Ale wcześniejsze fakty dobrze pamiętam .Jak to możliwe?
+Quote Post

Posty w temacie
- LightRevan   Podróż w czasie   19.01.2007 - 12:27
- - SadaM   Ja doświadczyłem, jednak nie w oobe tylko w ld. ...   19.01.2007 - 15:03
- - Noble   zupelnie jak w efekcie motyla :)   19.01.2007 - 17:03
|- - SORROW   CYTAT(SadaM @ 19.01.2007 - 21:37) No...   20.01.2007 - 23:34
- - pieczywo   ostatnio bardzo zainteresowałem sie podróżami w...   19.01.2007 - 22:07
|- - Militar   a jesli następnym prezydentem USA nie bedzie Hill...   19.01.2007 - 22:15
- - Kazarossi   może coś więcej dowiedzmy sie o częstotliwośc...   20.01.2007 - 00:04
- - Discoverer   To ciekawe przecież będąc tam przez trzy lata p...   21.01.2007 - 14:18
- - SORROW   Czy to może być aż tak skomplikowane ...? Czło...   21.01.2007 - 21:15
- - Lukasz   Powiem tak: Kiedys palili na stosie osoby ktorzy p...   22.01.2007 - 01:47
- - Discoverer   CYTAT(SadaM @ 19.01.2007 - 16:03) Ja...   23.01.2007 - 14:25
- - pieczywo   właśnie mi się to nasunelo na mysl tuz zanim pr...   23.01.2007 - 19:40
- - Noble   Discoverer skad wynalazles ten artykuł OOBE ...   23.01.2007 - 21:11
- - paciorek   Sadam kojarzę ten przypadek, opowiadałeś mi o n...   23.01.2007 - 22:23
- - Discoverer   Artykuł pochodzi z portalu PEA przygotowany zosta...   24.01.2007 - 14:12
- - OOOOOOO   CYTAT(LightRevan @ 19.01.2007 - 12:2...   30.12.2007 - 19:52
- - LightRevan   CYTAT(OOOOOOO @ 30.12.2007 - 19:52) ...   26.01.2008 - 12:14
- - luchessi   Słyszałem tylko o kilku ludziach którzy umieli ...   26.01.2008 - 19:09
- - LightRevan   CYTAT(luchessi @ 26.01.2008 - 19:09)...   26.01.2008 - 20:33
2 Stron V   1 2 >


Go to the top of the page
Start new topic