CYTAT(SadaM @ 19.01.2007 - 21:37)

No też właśnie myślę, że to właśnie przez ten film mam takie ld :D
Qrde - lekki offtop- widzieliście drugą część ? Też nieźle " robi " ,ale do jedynki się nie umywa .
Ja mam taki motyw ,że potrafię dokładnie opisać dom ,tzn jakieś 50-60 % wyglądu wnętrza domu w którym mieszkałem wraz z rodzicami , wujostwem ,kuzynostwem w wieku od 0 do 3 lat . Później się stamtąd wyprowadziliśmy-dom był do rozbiórki ,ale rozmawiając z moją kuzynką Starszą ode mnie o sześć lat,która pamięta tamten dom w miarę dobrze ,to ją zadziwiłem. Powiedziałem o rzeczach ,które dziecko w wieku 3 lat nie zakoduje .Układ mebli ...wygląd i sam fakt istnienie zegara -szafy , sposobu zamykania drzwi wejściowych .Nawet zabaw w jakie się wtedy bawiliśmy (imion jej rówieśników z którymi miałem styczność kilka razy -Boże to było 30 lat temu !) Później co było w moim życiu -tego nie pamietam. Mam lukę w pamięci do powiedzmy 12-13 roku życia .Ale wcześniejsze fakty dobrze pamiętam .Jak to możliwe?